Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Model Uçak Görmek

Rüyada model uçak görmek neye işarettir?

Rüyada model uçak görmekBen 48 yaşındayım Ailecek büyük ekonomik zorluklardan geçiyoruz. Rüyamda havada her yerden uçan bir kaç model uçak gördüm. Rüyamın sonunda ise hızla yükselip aniden düşen fakat parçalanmayan bir uçak gördüm ve ölen birilerini de görmedim uzaktan bakıyordum acaba ne anlama geliyor.
Saygılarımla.

Rüyada model uçak görmek yorumu

Rüyanızda gördüğünüz model uçaklar, gerçek yaşamınızda tatil, gezi, seyahat ve eğlence duygularını ifade eder. Rüyada model uçağı kullanmak, kullandığını görmek günlük yaşamınızdaki sıkıntılarınızdan uzaklaşmak için çok istediğiniz tatil, gezi, seyahat veya eğlenceye karar veremediğinizi ya da çeşitli sebeplerle bu gerçekleştirmediğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Model Uçak Görmek” için 2 yanıt

Rüyada maket uçak görmek neye işarettir
Merhabalar, 21 yaşında öğrenciyim. Önceden uçak mühendisi olmak istiyordum, biyomedikal mühendisliği okuyorum. Rüyamda hoca bize ders anlattıktan sonra yaptığı uçağı uçurmaya çalışıyor. Benim de ilgimi çekiyor tabi, hocayla açık alana gidiyoruz. Önceden benden hoşlanan bir arkadaş da benimle geliyor; ama artık bana kızgın olduğu için rüyamda da hiç yüzüme bakmıyor. Uçak zeplin gibi ama hocamız yapmış. Biraz uçuyor sonra yere çakılıyor uçak. Birkaç defa tekrarlıyor böyle. Hoca ondan uzaklaşmamızı arabanın oraya gitmemizi istiyor, ben ne olacak ki diye düşündüğüm an bu sefer başka şeylerle uğraşmak zorunda kalıyorum, çünkü hocanın yaptığı özel alevden balonlar hep benim tarafıma doğru geliyor. Hoca uçuracak başka şeyler buluyor ama hep tehlikeli şeyler benim tarafıma geliyor. Sonra annemi yanımda görüyorum, annem “ne oluyor burada” diye el atmadan apartmanlar yan durmaya başlıyor ve kendimi boşlukta bulup uyanıyorum. Rüyamı aydınlatırsanız sevinirim.

Gördüğünüz rüya bana göre gerçek yaşamınızda önemli bir iç muhasebe, kendinle yüzleşme, durum değerlemesi içinde olduğunu göstermektedir. Belki bazı pişmanlıkları da işaret edebilir.
Rüyada model uçak görmek, Model uçaklar anlamı ne demektir, gerçek yaşamınızda tatil, gezi, seyahat ve eğlence duygularını ifade eder. Rüyada model uçağı kullanmak, kullandığını görmek günlük yaşamınızdaki sıkıntılarınızdan uzaklaşmak için çok istediğiniz tatil, gezi, seyahat veya eğlenceye karar veremediğinizi ya da çeşitli sebeplerle bu gerçekleştirmediğini işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir