Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Modem Görmek

Rüyada modem bozulması neye delalet eder?

Rüyamda eski erkek arkadaşımın başkasıyla nişanlandığını ve fotoğraflarını facede paylaştıklarını öğrendim, sayfasını açtım, gerçekten nişan fotoğraflarını paylaşmıştı, nişanlısının elini gördüm, nişan yüzüyü takılan parmağında bir tek taş yüzük vardı. Çok parlaktı, gözlerimi kamaştırdı, yanlarında başka bir kadın daha vardı ama onu tanımıyordum, annesi değildi.

Tam resme yorum ekleyecektim “bu yüzük bu ele yakışmamış, o yüzük daha güzel bir ele takılmalıydı” diyecektim ki internet bağlantım koptu, evimizdeki modem bozulmuştu, cepten de bağlanmak istemedim, sonra da iyi ki modem bozuldu, bu yorumu eklemedim” diye düşündüm.

Rüyada modem görmek yorumu

Serpil merhaba, görmüş olduğun rüya tam anlamıyla bir eski sevgiliyi, eski erkek arkadaşını görmek rüyası olup temel olarak yaşanan bazı pişmanlıkları yansıtmaktadır. Onun nişanlanması, nişanlısının elinde gördüğün tek taş yüzük gibi unsurlar senaryoyu güçlendiren tali faktörlerdir. Eski nişanlının başkasıyla nişanlanması aslında senin yaşamında bir dönüm noktasının arefesinde olduğunu gösterirken gördüğün tek taş yüzük ise bu yeni başlangıçta sadakat ve huzurun hayatındaki en önemli unsurlar olacağını ifade etmektedir. Rüyanın belki de en önemli kısmı evdeki modemin bozulmasıdır, zaten sende bunun farkındasın ve duygularına kapılıp ani bir hareket yapıp sonra bunun pişmanlığı yaşamaktan kurtulduğun için sevinçlisin.

Rüyada modem görmek kişinin uyanık yaşamındaki sosyal durumu hakkında bilgi verir ve rüya sahibinin dışa açık, güçlü arkadaşlık bağlarına sahip, meraklı biri olduğunu gösterir. Rüyada arızalı modem görmek veya bir modemin bozulduğunu görmeniz ise rüya sahibinin başkalarıyla iletişiminde, sosyal ilişkilerinde geçici bir kopma olduğunu, kişinin bir sebeple bir süre çevresinde uzak kalmak istediğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir