Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Modifiyeli Taksiye Bindiğini Görmek

Rüyada modifiyeli taksiye binmek ne demek?

Merhaba gece rüyamda ablamla hastane önündeki taksi durağındaydık, taksiler vardı orada ama başka bir taksi geldi bir anda, modifiyeli falan genç bir şoför sürüyordu.

Duraktan buna geçin dediler, bindik, ben sürekli taksicinin ablama sarkacağını düşünüyorum, sonra bir kişi daha bindi öne, aynı yere gidicez diye, ortak gidicez. Yolda ana caddede çalışma vardı, yolu kazmışlar yol hafif çukur diye geçemedi taksi, bir kaç kez denedi, sonra diğer adam 2. 5-3 lira verip indi taksiden, o indikten sonra taksi geçti, başka yoldan bir restoranta gittik, ablam orada gelinlik gibi beyaz bir elbise giydi, her yer bembeyazdı, orada bir garson yemek hazırlıyordu, her şeyi ekledi sonra fön makinesi istedi ben beyaz bir 3lü priz takacaktım uyandım.

Annem telefonla aradı o da beni görmüş rüyasında eve gitmişim beyaz bir arabayla kalabalikmış etraf, benim doğum günümmüş, habersiz gitmeme rağmen bu kadar insan nasıl toplandı diye sormuşum anneme, o da bilmem ki annem benimde haberim yok demiş, yaşlı bir tanıdığımız 20 lira vermiş anneme, doğum günü hediyesi olarak bizim gücümüz bu kadar demiş.

İki tane rüya anlattım ama annem sabah arayınca bir alakası var mı diye merak ettim ne anlama geliyor bu rüyalar? Bu arada ben üniversite öğrencisiyim evimden ayrı yaşıyorum, teşekkürler.

Rüyada modifiyeli taksiye bindiğini görmek tabiri

Rüyanız kafanızın oldukça karışık, zihninizin bulanık olduğunu işaret etmektedir. Çünkü rüyalarınızdaki unsurlar birbirleri ile uyumsuz.

Birinci rüyanız, hayatınızda olumlu yönde bazı gelişmeler olacağını ancak sizden kaynaklanan bazı nedenlerle bunları geciktiğini işaret edebilir.

İkinci rüyanız ise dikkat edeceğiniz gibi rüyadaki tüm unsurlar beyaz, bu güzellik, aydınlık günleri ifade eder. Toplanma, bir araya gelme aile özlemlerinizi, sevdiklerinize olan özleminin yansımasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir