Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Montunun Cebinde Evlilik Yüzüğü Bulmak

Rüyada montunun cebinde evlilik yüzüğü bulmak neye işaret eder?

Rüyamda, montumun cebimde parmağımdaki evlilik yüzüğünün aynısından (aynı ölçülerde ) buluyorum. Ve onu da parmağımdaki alyansımın üstüne takıyorum. Üst üste aynı yüzük, sonra birini çıkarıp diğer elime takıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada montunun cebinde evlilik yüzüğü bulmak nasıl yorumlanır

Rüyanız evliliğinizde kimi sorunlar yaşadığınızı ve bu sorunların sizi çok rahatsız etmediğini göstermektedir. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada mont görmek eğitim ya da iş hayatınızda biraz daha az stresli olmanız gerektiğini temsil eder. Bu rüya, rüyadaki montun eski yeni olma durumu ve rengine göre anlam taşır.

Rüyada cep görmek gizli yetenekleri ve gelişmemiş becerileri gösterirken, cepler aynı zamanda bunun farkına varıp bazı tedbirler almanız gerektiğini ifade eder. Cebinde bir şey bulmak hayatınızdaki sıkıntı, hastalık veya olumsuzluklara neden olan şeyi bulmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada evlilik yüzüğü görmek bekar iseniz bilinçaltınızda evlilik isteğinizi gösterir, evli iseniz evlilik yüzüğü evliliğinizde kimi sorunlar yaşadığınızı ve bu sorunların sizi çok rahatsız ettiğini gösterir.

“Rüyada Montunun Cebinde Evlilik Yüzüğü Bulmak” için bir yanıt

Ben 2 yıllık evliyim, doğumdan sonra alyansım parmağıma olmuyor, o yüzden de takamıyorum. Dün rüyamda alyansımı takmak istedim, bulamadım. Evin her yerini atadım sonra bir montumun cebine koyduğumu hatırladım, orada duruyordu. Yüzük parmağıma oldu, parmağıma bol oluyordu neredeyse parmağımdan çıkıyordu, ne anlama geliyor. Teşekkür ederim şimdiden yorumunuz için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir