Kategoriler
Renkler

Rüyada Mor Gelinlik Giymek

Rüyada mor gelinlik giymek neye işarettir?

Ben 18 yaşında öğrenci kızım, şu anda evlilik ya da evlenmek gibi bir düşüncem yok, tamamen üniversiteye odaklanmış durumdayım. Geçenlerde durup dururken rüyamda mor bir gelinlik giymişim bir dans grubuyla dans ediyorum, yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada mor gelinlik giymek yorumu

Sema merhaba, rüyalar sadece kişinin kafasındaki meselelerin yansımasını göstermez tam tersine değerli rüyalar bilinçaltındaki gizli duygu ve düşüncelerin açığa çıkmasını sağlar. Rüyanızdaki mor gelinlik, yetenek, şifa, sevgi, şefkat ve merhametin, bağlılığın bir göstergesidir. Bakınız mor gelinlik sayfası. Rüyada dans etmek ise iyiye yorumlanmaz.Yanlış düşüncelerden dolayı sıkıntı yaşayacağınız, güç durumlarda kalacağınıza, mutsuzluğa işaret eder.

Bu bilgiler ışığında içinde bulunduğunuz ruh hali ile bu bilgileri bir arada değerlendirip rüyanızın mesajını kendiniz tespit etmelisiniz. Daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Mor Gelinlik Giymek” için 3 yanıt

Rüyada gelinliğini ablasının üzerinde görmek
Rüyamda ablamın üzerinde kendi gelinliğimi gördüm, gelinlik ablama çok yakışmıştı ve ablam çok güzel bir gelin olmuştu, sevinçliydi ama ben nedense üzüntülüydüm. Bu neyi ifade eder?

Erkek arkadasimla aramız pek iyi değildi, bu ara iki gece üst üste ilk gece düğünüm olduğunu gördüm, çok güzel mor bir gelinlik giymiştim, çok güzel gelin olmuşum herkes ağzı açık bakıyordu, çok beğenildi süt kardeşimle sarılıp anlaştık, içli içli ertesi gün annanemin evinde kınam oluyordu ve yine mor renkte bindallı gibi bir şey giymiştim, yine çok güzel olmuştum, babamın kolunda çıkıyordum bayanların arasına, kına yakılacak odaya, türkü söylendi gözlerim doldu ama aglamadim kına yapılan ananemin evi hep mor detayliydi her yer mor süslerle doluydu çok etkilendim bu rüyalardan lütfen yorumlayın. 26, Kadın, Boşanmış , Ev hanımı

Laz kızı selam, gördüğün rüya sahip olduğun asalete uygun bir şekilde hayatta hayal ettiğin şeylere kavuşacağını işaret etmektedir çünkü mor asaletin rengidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir