Rüyada Mor Gelinlik Görmek

Rüyada mor renkli gelinlik nedir?

23 yaşındayım, bekarım. Yaklaşık 2-3 yıldır hep rüyamda gelinlik giydiğimi görüyorum. Yorumlara baktığımda ise hep evlilik diyor. Rüyamda mor renkli gelinliği giymişim, damat yanımda oluyor, kır düğünü olmuş oluyor, sonra başka zaman yine gelinlik giymişim, yanımda yine damat ama farklı biri, bizim evimizde oluyoruz hep bir telaş içerisinde.

En son gördüğüm rüyalar ise düğünüm olacak, evdeyim gelinliğim ütü istiyor, ütü masasını açıyorum ütülemeye kalkıyorum bir yandan anneme “şunum nerede, bunum nerede” diyorum. En son gördüğüm yani bu sabah gördüğüm rüya ise beni çok yıprattı, düğünüm olacak bindallım ve gelinliğimi askıya asıyorum ve sonra bir bakıyorum ki evde yangın çıkmış, gelinliğim ve bindallımın yandığını söylüyorlar.

Daha bunun gibi bir sürü rüya gördüm ama en hatırladıklarım bunlar lütfen bunu yorumlayın. Bana bir mesaj var ama anlamıyorum ve çok sıkıldım artık rüyamda gelinlik görmekten. cevabınızı bekliyorum. Kır düğününde mor gelinlik giymek neye işaret olabilir?

Rüyada mor renkte gelinlik görmek yorumu

Rüyalarının ortak unsuru gelinlik giymek. Ancak rüyaların arasında önemli farklar, olaylar var. Bir rüyayı tekrar tekrar görmek, o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini ya da mesajı anlamadığını gösterir.

Rüyada mor renkli gelinlik görmek, Mor gelinlik giymek, Mor gelinlik giydiğini görmek yetenek, şifa sevgi, şefkat ve merhametin, bağlılığın bir göstergesidir. Bu rüya aynı zamanda royaliti, yüksek rütbe, adalet, refah ve onur simgeleyebilir. Daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Mor Gelinlik Görmek” hakkında 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir