Kategoriler
Renkler

Rüyada Mor Renkli Saten Yatak Örtüsü

Rüyada mor renkli saten yatak örtüsü ne demektir?

Sitenizi ilgiyle takip ediyorum, Cuma gecesi bir rüya gördüm tabir edebilirseniz çok sevinirim, kuzenim annesine ve kendine yatak örtüsü almış, mor renkliydi saten şık bir yatak örtüsüydü. Bazı parçaları daha önceden gelmiş, o küçük yastıkları bir kaç parçasını arabasını bagajına koymak için kucaklamış götürüyordu.

Bir anda başka bir eve geçiyoruz kuzenimin eviymiş ama onun şu anda oturduğu eve benzemiyor, çok misafir gelmiş, tanımadığım bir sürü insan mutfak dolabını açıyorum, çeşit çeşit yemek takımı, hangisini koysam diye düşünürken içeri bakıyorum kuzenim ilk sofrayı kurmuş, 2.yi kurmaya çalışıyor, yardım ediyorum ona. “Yemek yok ne yedirecez bu kadar insana” diyorlar, bende “hazırlarız hemen bir şeyler” diyorum. Ablam geliyor yanıma, annemin pilavından istiyorum ama annem “yok napçaz” diyor, “aman 2 ye 1 değil mi ölçüsü, yaparım ben sana” diyorum.

Aynı gece oğlumu kaybettiğim bir rüya gördüm, oğlum 4 yaşında, bir binaya giriyor, ben aşağıda onu bekliyorum, ablam var yanımda, “biz gidelim” diyorum, “o gelir arkamızdan”, sonra anneme gidiyoruz, birden oğlumun olmadığını fark ediyorum, “nasıl gelecek, o çok küçük” diye düşünüyorum, odalara bakıyorum, eşimi görüyorum, ona soruyorum, “bilmem ki uyuyordum ben” diyor sonra “aa gel burada işte” diyor, “oğlum sen nasıl geldin o yollardan, tek başına karşıdan karşıya nasıl geçtin” diyorum, bana “bir kere bisikletle gelmiştim ya yine öyle geldim” diyor. Ben aslında iş değiştirmek istiyorum maddi sıkıntılarımız var uzun zamandır. Bir yerden haber bekliyorum inşallah olumlu haberin gelmesiyle ilgilidir rüyam. Şimdiden teşekkürler, rumuz papatya

Rüyada mor renkli, saten, yatak örtüsü görmek nasıl yorumlanır?

Sevgili Papatya, gönderdiğin rüya için teşekkür ederim. Çocuklar konusunda çok çok hassas olduğum için ve rüyanızda çocuk konusunda olduğu için kibarlığı, nezaketi hemen bırakıp, Amerika’lılar gibi pat diye son söylenecek lafı başta söylerim.

Gördüğün rüya gerçek hayatında incir çekirdeğini doldurmayacak şeylerle uğraşmayı derhal bırakıp, öncelikle ailen ve çocukların için en yararlı şeylere öncelik vermen gerektiğini çok net bir şekilde, bağıra bağıra söylemektedir. Sakin kafayla rüyanı okuduğun zaman, mor saten yatak örtüsü, kuzenini evi, onun yemek takımları, mutfağı, misafirler, yemek yapmalar, bunların gerçek yaşamında uğraştığın ailen için faydası olmayan gereksiz işleri temsil ettiğini anlayabilirsin.

Sadece ailene odaklanır, faydalı işlerle uğraşırsan geleceğinizin güzel olacağını söylemektedir rüyan, çocuğunun tek başına eve dönmesi buna işarettir. Rüyada saten görmek lüks yaşam, düzgünlük temsili ve yumuşaklık ifadesidir. Rüyada saten giymek hayatınızda prestij göstermektedir. Lütfen ileride gelişmeleri ekler misin? Rüyanın unsurlar: kuzen, misafir, yemek hazırlamak, pilav, çocuğunun kaybolduğunu görmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yatak görmek sayfasını da inceleyiniz.

“Rüyada Mor Renkli Saten Yatak Örtüsü” için 2 yanıt

Tabir için teşekkürler.Gelişmelerden haberdar edin dediğiniz için yazıyorum; oğlum hasta oldu ateşli, ben işteyim onu bırakıp gitmem bunu gösteriyor herhalde diye tahmin ettim babası işten izinliydi bu hafta o bakıyor.Hasta hasta bırakmak çok zor gerçekten çalışan anneler her zaman çeker bu vicdan azabını. Kuzenimle konuştum ev almayı düşünüyorlarmış sanırım başka bir ev görmem ondandı neyse özetle tabiriniz pek çıkmasa da teşekkürler. Bu arada bende kendi çocuğum konusunda bende çok hassasımdır lütfen yorum yazarken insanları tanımadan bu kadar keskin yorumlar yapmayın.

papatya1, öncelikle sert yorumum için özür dilerim. Haklısınız biraz sert olmuş, ancak konu çocuklar ve hayvanlara kötü muamele olunca dayanamıyorum. Yorumumun çıkmadığını düşünmüyorum tam aksine 12 den isabet olduğuna inanıyorum. Rüyanız çocuğunuza olan ilgi ya da ayırdığınız zaman ile ilgili ve onun hasta olduğunu yazmışınız. Çocuğunuz size ihtiyaç duyuyor ve her zamankinden daha fazla. Çalışan annelerin zorluğunu çok çok iyi biliyorum ve bu mesajı yazarken öte yandan 3 yaşındaki kızıma bakıyorum, annesi 5 yaşındaki oğlumuzu okula götürdü. Çocuklarımıza karı koca birlikte bakıyoruz. Yorumdaki kuzen, masa örtüsü sadece birer simge. Asıl konu çocuğunuzun size olan ihtiyacı. Allah yardımcınız olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir