Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Morarmış Tırnak Görmek

Rüyada morarmış tırnak görmek neye alamettir?

Rüyamda bir arkadasimin yanina gidiyorum, arkadasimin tahmini 3 4 yaslarinda cocugu var, cocugu kucagima aldim, cocugun arkasindan baktiginda kiz cocuguna onunden baktiginda erkek cocuguna benziyor. Çocugu seviyorum ama cocuk hic konusmadan hic tepki vermeden sadece gozlerimin icine bakiyor. Sonra cocugun tırnaklarına bakıyorum, tırnaklarının hepsinin mor ve bırazcık uzun oldugunu goruyorum, sonra arkadasima hemen buradan gitmemiz gerektigini soyluyorum ve arkadasim birden yok oluyor. Oturdugum yerden kalkmaya calisiyorum ama kalkamiyorum, sonra uykudan uyaniyorum.

Besmele cekip, abdest alip, Yasin okuduktan sonra tekrar yatiyorum, ayni ruyaya devam ediyorum ama hatirlamiyorum bu ruyayi. 10 gun once gordum bugun ise ayni cocugu bir daha gordum, ayni yerde kucagimda, benim saclarimi ve omzumu sever gibi oksadigini gordum ama cocugun yuzunda yine hic bir tepki yoktu, yine gozlerimin icine bakiyordu, sanki bir seyler anlatmaya çalışıyordu, bir anda ruyamda telefon caldi garip garip sesler duydum ve uyandim. Yorumlarsaniz sevinirim, merakla bekliyorum.

Rüyada morarmış tırnak görmek tabiri

Tayfun merhaba, rüyanın ana unsuru tırnakları uzamış ve morarmış bir çocuk görmen önemli olan yanı ise bu rüyayı iki kez görmüş olmandır. Aynı rüyayı yeniden görmek o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini göstermektedir.

Rüyada tırnakları morarmış birini görmek rüya sahibi insanın çevresinde onun ilgi, alaka veya desteğine ihtiyacı olan, zor duruma düşmüş birisi olduğunu gösterir, bakınız rüyada tırnak görmek sayfası. Rüyadaki çocuk sadece bir simgedir, gerçekte bu kişi herhangi biri belki bir çocuk belki de yetişkin birisi olabilir. Öte yandan çocuğun tırnaklarının uzun olması da benzer anlam taşımaktadır, rüyada tırnakları uzamış birisini görmek rüyayı gören kişinin bencillikten uzaklaşması, çevresindeki kişilere karşı daha sevecen, daha anlayışlı ve yardımsever olması gerektiğini ifade eder.

Sonuç olarak bu iki faktörde birinin sizin yardımınıza, desteğinize ihtiyaç duyduğunu göstermekte, aynı çocuğu ikinci kez görmeniz durumun ciddiyetine işaret etmektedir.

“Rüyada Morarmış Tırnak Görmek” için 5 yanıt

Annenin yüzünün morarması
Merhaba, ben Gökçe 14 yaşındayım. Bunun bir katkısı olur mu bilmiyorum ama son 2 haftada çok fazla korku filmi izledim. Dün yatağıma girdiğimde ensemde birinin nefesini hissettim. Daha sonra birkaç dua okuyup uyudum. Rüyamda boş depo gibi bir yerdeydim. Annem ve tanımadığım bir kişi vardı. Annemin suratı bir anda morarmaya ve garip hareketler yapmaya başladı. Üzerime gelip değişik dilde bir şeyler söyledi. Ne dediğini anlamıyordum. Bir anda sıçrayarak uyandım. Saat gece 3 civarıydı. Telefonumda biraz zaman geçirip uyumaya çalıştım ama ensemdeki nefes tekrar gelerek uyumama izin vermedi. Sonra ne olduğunu tam hatırlamıyorum bir anda yudum. Ve tekrar uyandığımda hafta sonu olmasına rağmen saat 7 de kalkmıştım. Şuan saat 12.24 ve hala ensemde birinin varlığını hissediyorum. Bildiğim birçok duayı okumama rağmen bu his peşimi bırakmadı. Kendimi güvende hissetmiyorum. Rüyanın etkisinden dolayı ellerim titriyor. Yakın zamanda cevap alabilirsem çok mutlu olurum. teşekkürler. Sosyal medyaya giremiyorum.

Gökçe merhaba, görmüş olduğun kesinlikle bir birinci tür rüyadır, yani kişinin gerçek hayatında yaşadığı bir olay, okuduğu bir haber, izlediği bir film ya da kafasını taktığı bir şeyin yansımasıdır. bu nedenle bu rüyadan anlam çıkaramaya uğraşmamak gerekir. Ayrıca sosyal medyaya girip giremediğini yazmana gerek yoktu.

Merhaba. Ben rüyamda sol elime bir bakıyorum tırnaklarımın morardığını görüyorum. Teker teker sol el tırnaklarım hızla morarmaya başlıyor, hatta parmaklarıma kadar çıkıyor morluk. Endişeleniyorum, ne olacak şimdi diyorum ve yanımda erkek arkadaşım var, o görmesin diye de utanıyorum. Tabirlerde pek bir şey göremedim yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba dün akşam rüyamda bir kadın gördüm tırnakları mordu.Hatta parmakları da mordu sürekli kusuyor hasta gibiydi dudaklarıda mordu.Yanında kundakda bebek vardı.Bebeğinde dudakları mordu sonra uyandım.Sabaha karşı da işe giderken çok yağmur yağıyordu baya göl olmuş deniz gibiydi merdiven aşağıya iniyordum göl olmuştu.Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir