Rüyada Morg Görmek

Rüyada morg görmek neye işaret eder?

Rüyasında eşim kendini morga girdiğini görmüş ve anne babası da oradalar imiş, bir ölü varmış, annesi babası “sen aç yüzünü” diyormuş, o da “sen aç” diyormuş, bu rüya ne anlama geliyor teşekkürler.

Rüyada morg görmek yorumu

Rüyada morg görmekRüyada morg görmek tüm toplumlarda olumsuz manalara yorulur ve bir akraba veya yakın arkadaşının ölümü veya şok edici ve korkunç haber işaret edebilir. Rüyada morga girmek, morga gitmek veya morgda ceset görmek rüya sahibi için çok üzüntü ve sıkıntı verecek bir olay yaşamayı ya da böyle bir olaya şahit olacağını gösterir. Morgda cesetlere bakmak veya bir ceset aradığını görmek rüyayı gören kişinin geçmişte kullandığı ancak uzun süre kullanmamak nedeniyle artık yitirdiği veya hatırlamadığı bir yönünü, bir yeteneğini yada özelliğini aradığını, ona yeniden kavuşmak istediğini ifade eder.

Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması olabileceği gibi bazende günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak kimi durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir