Rüyada Morg Görmek

Rüyada morg görmek neye işaret eder?

Rüyasında eşim kendini morga girdiğini görmüş ve anne babası da oradalar imiş, bir ölü varmış, annesi babası “sen aç yüzünü” diyormuş, o da “sen aç” diyormuş, bu rüya ne anlama geliyor teşekkürler.

Rüyada morg görmek yorumu

Rüyada morg görmekRüyada morg görmek tüm toplumlarda olumsuz manalara yorulur ve bir akraba veya yakın arkadaşının ölümü veya şok edici ve korkunç haber işaret edebilir. Rüyada morga girmek, morga gitmek veya morgda ceset görmek rüya sahibi için çok üzüntü ve sıkıntı verecek bir olay yaşamayı ya da böyle bir olaya şahit olacağını gösterir. Morgda cesetlere bakmak veya bir ceset aradığını görmek rüyayı gören kişinin geçmişte kullandığı ancak uzun süre kullanmamak nedeniyle artık yitirdiği veya hatırlamadığı bir yönünü, bir yeteneğini yada özelliğini aradığını, ona yeniden kavuşmak istediğini ifade eder.

Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması olabileceği gibi bazende günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak kimi durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

4 Yorum yapılmış

 1. aybuke dedi ki:

  Rüyamda hastaneye gittiğimi gördüm, doktorla görüşüp benden kan testi isteyip sonuçları almak için aşağıya inmemi söyledi, bende öyle yaptım aşağı indiğimde sola döndüğümde karşımda morg gördüm, morga doğru gittiğimi karşımda yerde yatan ağzı bağlı poşet gördüm ama içinde insan varmış gibi uzun bir poşet ağzı bağlı ona bakıyorum sonra birine sonuçları nereden almam gerektiğini sorup, sonuçları alıp yukarı çıktığımı gördüm.

 2. Metin Tütüncü dedi ki:

  Rüyada morgda çalışmak
  Ben rüyamda eşimin morgda çalıştığını ve benimde o aynı bölümde olduğumu gördüm.

 3. serturk dedi ki:

  Rüyada vefat etmiş babayı morgda görmek
  İyi günler, ben rüyamda yaklaşık iki sene önce vefat eden babamı gördüm. Ölmemiş mi şüphesiyle morg gibi bir yerde bakmamızı istediler. İlk yüzünü gördüğümde hiçbir çürüme bozulma yoktu. Hatta babam hastalıktan dolayı çok zayıflamıştı vefat ettiğinde, ancak sağlıklı halini gördüm rüyamda. Sonra birden cesedi çürüdü ve feryat ederek hareket etmeye başladı ve bunu odada bulunanlar içerisinde sadece ben gördüm başka kimse hiçbir şey görmedi. Rüyada vefat etmiş babayı görmek nedir?
  Kimden: serturk
  Cinsiyetiniz:erkek
  Yaşınız:25
  Medeni Durumunuz:bekar
  Anahtar kelimeler: üzgün

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Sertürk selam,
   İlk önce rahmetli babanıza Allah’tan rahmet diliyorum. Bu mübarek günlerde babanızı rüyada görmeniz, onun sizden dua istediğini işaret ederken rüyanızın da ana unsuru rahmetli babayı görmüş olmanızdır.
   Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*