Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Morga Girmek

Rüyada morga girmek neye delalet eder?

Merhaba. Ben 20 yaşındayım, bekarım, bayanım, halam beni rüyasında görmüş halam 29 yaşında ve evli. Rüya şöyle; Ben ölmüşüm, halam ve annem morga beni görmeye giriyorlarmış ve beni ararken birkaç ceset daha varmış, beni bulmuşlar, yüzümü açmışlar ve annem ağlamaya başlamış, eğilmiş yüzüme doğru ve ben anneme sarılmışım, sonra halam yaklaşmış yanıma yatmış ve demiş ki “korkma ben seni yalnız bırakmayacağım bende seninle kalacağım” ama ben halamı istememişim itmişim.

Annem 39 yaşında ve geçen sene doğum yapmıştı 4 gün yaşadıktan sonra vefat etmişti kardeşim ve 2 ay öncede düşük yapmıştı konuyla alakası olabilir mi belirtmek istedim. Teşekkürler.

Rüyada morga girmek neye yorumlanır?

Rüyalar görene göre yorumlanır, bu durumda halanız morga sizi görmeye giriyor. Halanızın rüyası, onun hakkında üzüntü ve sıkıntı göstermektedir ve orada sizi görmüş olması üzüntünün sizden kaynaklandığını göstermektedir. Bana göre bu üzüntü olan biten, yaşananların etkisi olup, geleceğe yönelik değildir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir