Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Mortgage Görmek

Rüyada mortgage görmek neye işaret eder?

Rüyada mortgage görmekRüyamda eski eski nişanlımı gördüm, şu an evliyim, yani nişanlımdan ayrılır ayrılmaz gurur yüzünden başkasıyla evlendim ama rüyalarımda hep onu görüyorum. Rüyamda bir evdeyiz bu evi mortgage ile birlikte almışız evlenince beraber oturacakmışız ama evlenene kadar ev bazen benim oluyor, bazende onun, kimin olduğu belli değil.

Yanımızda bir kız daha var ama kim bilmiyorum, o kız çok tatlı adeta dünya güzeli diyebilirim, üçümüz oturuyoruz ama hiç konuşmuyoruz, yanımızdaki kız kalkıyor kendini sevdirmek için hareketler yapıyor ama rüyamda gerçekten de çok sevdim o kızı.

Rüyada mortgage görmek yorumu

Evli birisinin rüyada bekar olduğunu görmesi evliliğinde bazı açıklanmamış, gizli sorunlar yaşadığını ifade eder. Rüyada eski nişanlını görmek rüya sahibinin gerçek hayatında kimi şeylerden ders alması gerektiğini simgelerken aynı zamanda şu anda bazı iç hesaplaşmalar yaşadığını işaret eder.

Rüyada mortgage görmek rüya sahibinin kafasının finansal meseleler ile meşgul olduğunu temsil ederken aynı zamanda o kişinin borcuna karşı çok hassas bir yapısı olduğunu ve onu ödemek için var gücüyle çalıştığını gösterir.

Rüyada kız çocuk görmek birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olmak, mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır. Güzel bir kız çocuğu huzurlu, mutlu ve düzenli bir yaşama yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir