Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Motel Görmek

Rüyada motel görmek ne demektir?

Merhaba rüyamda 4 yıl önce platonik olarak aşık oldugum kişiyi gördüm. Bundan üc dört gün önce rüyamda 2 arkadasımla butik motel gibi biryere gidiyoruuz. ben ve diger 2 arkadasım tuvalete giriyoruz, bunlar makyaj yapıyor, Ayca adındaki arkadasım diyor ki “sanada yapalım” bende “yok” dedim ayca beni süslemeye basladı, neyse elif adındaki arkadasım gitti bizde aycayla tuvaletten cıktık, cıkar cıkmaz ayca yunusu yani eskiden asık oldugum cocugu görüyor “aa yunus” diyor, yanına gidiyor, bende yunusa görünmeden gideyim diyorum.

Tam merdivenlerden inicem sonra aycaya gec kalma diyorum aycada tamam leyla diyo yunus leyla kim diyor ayca beni cagırıyor sonra gidiyorum yunus elini uzatıyo bende uzatıyorum sonra yanagnı uzatıyo bende öpüyorum sonra bana sarılmaya baslıyo ve etrafmzdaki herkes yok oluyor sonra eliyle yüzümü seviyo ve öyle bir öpüşmeye baslıyoruz ki yok böyle bir sey yunusa diyorum ki ruyamı bu? cimcikle beni o da cimcikliyo canım acıyor ve oh sükürler olsun rüya değil diyorum neyse yunus bana sarılıyor tam böyle hos seyler olacak annem tarafından uyandırılıyorum ve ruyam bitiyor. Yorumlamanızı rica ediyorum.

Rüyada motel görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya kendine güven sorunu yaşadığınızı ya da dış görünüşünüz ile ilgili kimi kaygılar taşıdığınızı simgelemektedir.

Rüyada motel görmek bir geçiş aşamasında olduğunuzu, sizin hedeflerinize ulaşmak için gerekli potansiyeli temsil eder. Rüyada motele gitmek, motelde yaşamak, motelde yaşadığını görmek hayallerinize kavuşmak için arayışlar içinde olduğunuzu, yakında doğru yöntemi bulacağınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir