Rüyada Motif Görmek

Rüyada motif ne demektir?

Rüyamda ölmüş dayımın gençliğini görüyorum ve evde dolabın arkasında kesik bir el buluyorum, el yeşil insan eli üstünde Fatma anamızın elinin motifleri var . Korkuyorum ama benim koruyacağını düşünüyorum, eli sarıp üst komşuma çıkıyorum, “böyle bir şey oldu, dayımın gençliği geldi, burada, henüz gitmedi ama gidecek, onun burada olduğunu nereden biliyorlar, evde bu eli buldum” diyorum. Kadın bana “dayınla gelenlerin arasında bir arkadaşı var, o muktedir o haber verdi” diyor, “muktedir ne demek” diyorum “aaa nasıl bilmezsin yazıyor ya,onlar muktedirlerdir ki her şeyi bilirler” diyor, sonra bacağıma bir yılan dolanıyor.

Rüyada motif görmek yorumu

Pelin merhaba, gördüğün rüya oldukça ürkütücü ama bir o kadarda değerli anlam taşımaktadır.

Rüyada ölmüş dayını görmen aile sıcaklığı ya da kendini güvende hissetme ihtiyacı içinde olduğunu ve şu anda yaşamında sana yol gösterecek güvendiğin bir büyüğüne ihtiyaç duyduğunu gösterir. Rüyanda gördüğün kesilmiş el ise kendini ifade etme, duygu ve düşüncelerini karşındakine anlatma konusunda kendini yetersiz, çaresi ya da güçsüz hissettiğini anlatırken bu kesik el üzerindeki Fatma anamızın motifleri ise ilahi bir destekle bu sıkıntını aşacağını, Allah’ın yardımıyla inşallah bu sıkıntıdan kurtulacağını göstermektedir.

Çok ilginçtir ki sende rüyanda bu elin seni koruyacağını düşünmektesin. Zaten rüyanın devamında komşun ile konuşmanda geçenler ilahi mesaja işaret etmektedir. Bacağına dolanan yılan konusunda bilgiyi yılan rüya yorumları sayfasında okuyabilirsin.

Rüyada motif görmek, motifin nerede görüldüğü ve motifte neler olduğu ile açıklanır ve çoğu zaman değerli bilgi verirler, dikkatle analiz edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir