Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Motor Görmek

Rüyada motor görmek neye işarettir?

Ben rüyamda yoldan gecen bir çocuktan gök mavisi bir motor alıp sürdüğümü gördüm. Tam istediğim motor tarzıydı. Sonrada indim ve bir çocuk gelip motoru benden aldı. Basta sahibi sandım ve verdim ama anlayınca pesinden gidip durmasını söyledim ve uyandım. Rüyada motor sürdüğünü görmek ne demektir.

Rüyada motor görmek neye yorulur?

Rüyada motor görmek iki tekerlekli motor, genellikle özgür olma isteğinizi ve bir maceraya atılma ihtiyacınızın olduğunu gösterir. Aynı zamanda motosiklet, içinde bulunduğunuz ortamdan kaçıp kurtulmaya veya kimi sorumluluklarınızdan kaçmaya çalıştığınızı da ifade eder.

Rüyada hızlı motor sürmek, motor sürdüğünü görmek çok hızlı bir hayat yaşıyorsunuz diye yorumlanır. Biraz yavaşlamak ya da daha az risk almak gerektiğine de yorumlanır. Rüyada motora binmek, rüyanızda yolcu olarak başkasının kullandığı motora bindiğinizi görürseniz bu sizin güncel hayatınızda kimi şeylerden sıkıldığınızı, hayatınıza renk katacak kimi değişilikler ya da küçük maceralar yaşamak arzunuzu gösterir.

Rüyada çalışan motor görmek işlerin yolunda gitmesi, para kazanmak anlamındadır. Rüyada durmuş motor görmek işlerin bozulması olarak yorumlanır.

“Rüyada Motor Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda deniz kenarında yürürken yanımdan motorla gecen iki erkek kardeşi görüyorum ve denize düşüyorlar. Sonra bende onları kurtarmak için deniz atlıyorum, onları kurtarıyorum ve çıkıyoruz sudan. Sonra üzerimizi kurutmak için bir yerde duruyoruz ve o sırada büyük olan kardeşi öpmeye başlıyorum. O çocukta karşılık veriyor. Sonra tanıdık iki kadının bizi gördüğünü fark ediyoruz ve 2 erkek 1 kız olarak deniz kıyısından ayrılıyoruz. YORUMLARSANIZ ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Rüyada motor çalmak
Rüyamda birinin motorunu çaldığımı gördüm.Daha sonra o motoru yine o adama vermek istedim. Yani pişmanlık duydum. 16, Erkek, Bekar, Öğrenci

alberk111 selam,
Rüyada motor görmek iki tekerlekli motor, genellikle özgür olma isteğinizi ve bir maceraya atılma ihtiyacınızın olduğunu gösterir. Aynı zamanda motosiklet, içinde bulunduğunuz ortamdan kaçıp kurtulmaya veya kimi sorumluluklarınızdan kaçmaya çalıştığınızı da ifade eder. Rüyada hırsızlık yapmak yaptığınız hatalı bir iş ya da davranış veya verdiğiniz yanlış bir karar yüzünden işleriniz altüst olacak anlamını taşır. Bu önemli bir rüya olup dikkate almak gereklidir. Rüyada yaptığı şeyden pişman olmak, gerçek yaşamınızdaki hayal kırıklıklarını ve tatminsizlik duygularınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir