Rüyada Muayenehaneye Gitmek

Rüyada göz doktoruna gitmek ne demek?

Rüyada muayenehaneye gitmekSol gözüm kan içinde, kahverengi bölüm gözükmüyor, gözüm tamamen kanlı, göz doktoruna randevu alıyorum, muayenehaneye gidiyorum, çok azıcık geç kalmışım saat kaç bilmiyorum ama kağıtta muayene saat 15:00 bitiş yazıyor, doktor beni kapıda karşılıyor, sekreter kızlar adımı söylüyor, hemen giriyorum, gözüme bakıyor beni hiç muayene etmeden “senin noroloji bölümüne gitmen” gerek diyor, başından savıyor.

Sonra sekreter kıza “nöroloji için doktor bir yazı yazsın” diyorum, o da “direk git” diyor, beraber doktor odasına giriyoruz, odada başka birileri var, sekreter doktora yazı yazmasını söylüyor, doktor “yazacaktım zaten” diyor, o şekilde uyandım, yorumlarsanız çok sevinirim. 29, Kadın, Boşanmış, Çalışmıyor

Rüyada muayenehaneye gitmek tabiri

Pınar merhaba, rüyanız gerçekten çok önemli mesajlar vermektedir.

Sol Göz, ayın sembolik halini simgeler. Duyguların önemi gösterir. Sol gözünün kanlanması duygularının esiri olmak yüzünden bir konuda bazı gerçekleri görmediğini ya da görmek istemediğini, mantığınla değil duygularınla hareket ettiğini anlatmaktadır. Muayene randevusuna geciktiğini görmek günlük yaşamınızda kendinizi sıkı kontrol altında hissettiğinizi, pek çok ayrıntıyı gözden kaçırdığınızı, konsantre eksikliği yaşadığınızı simgeler.

Rüyada muayenehane görmek, beklenti, yüksek hedef, gözlemlemeyi simgeler. Rüyada doktora gitmek, doktora gittiğini görmek, uyanık hayatınızda sağlıkla ilgili bir kaygınız olduğunu simgeler. Rüyada muayene olmak, bir doktora muayene olduğunu görmek, üzerinizdeki kimi endişelerden ( büyük ihtimalle tıbbı kaygılar ) kurtulmak için adım atmaya karar verdiğinizi ve bu konuda kararlı olduğunuzu, bunlardan kurtulacağınızı temsil eder.

Göz doktorunun seni nöroloji bölümüne sevk etmesi ise hayatınızdaki sıkıntı ve sorunların gerçek sebebini tespit edip, gereksiz zaman kaybı yaşamamak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir