Kategoriler
Sayılar

Rüyada Muazzez Abacı Ve Sayılar Görmek

Rüyada Muazzez Abacı ve sayılar görmek neye işaret eder?

Hayırlı günler, Bu sabah bir rüya gördüm çok etkilendim yorumlamanızı rica ederim. Rüyamda Muazzez Abacı’nın evine gitmek istiyorum, bana gereksinimi varmış eşi yanıma geliyor, elini omzuma koyuyor “muazzez seni bekliyor” dedi, bende “tamam birazdan gelirim” diyorum, sonra eşi gidiyor bende binanın önündeyim, orada iş arkadaşım bir bayan var ama hamileymiş “git buradan” diyor bana.

Bende binaya giriyorum, yapı eski ama çok güzel, her yer granit ve çok büyük, içeride bir iş arkadaşım bayan var, onuda görüyorum bir tencere makarna yiyor, onun yanından da ayrılıyorum, asansöre binmeye çalışıyorum binada 3 tane asansör var.

1. ve 2. asansörler çok dolu, bende sol tarafta olan 3. boş asansöre biniyorum, asansörde çok belirgin 5 ve 7 rakamı var. 5 rakamı yuvarlak içinde, 7 rakamında ise ok işareti var, tam 7 rakamına basıcam “şimdi kaybolur, evi bulamam” diye 5 rakamına basıyorum, asansör yukarıya doğru çıkıyor, çıkarken yanımda 7 yaşlarında bir erkek çocuğu var, “ama asansör boş ve ferah, ay sende mi buradaydın, azıcık seni seveyim” diyorum, erkek çocuğunu severken telefonun sesine uyandım, ama yukarı çıktık şimdiden teşekkür ederim. Saygılar, Semra.

Rüyanın unsurları; Muazzez Abacı, iş arkadaşı, arkadaşı hamile, eski bina, granit bina, makarna yemek, asansöre binmek, dolu asansör, boş asansör, asansöre binmek, beşinci kat, yedinci kat, 5 rakamı, 7 rakamı, erkek çocuğu, çocuk sevmek, asansörle yukarı çıkmak. 13 Eylül 2012, 11:12

Rüyada Muazzez Abacı ve sayılar görmek neye yorulur

Semra merhaba,

Rüyanız çok değerli, çok kıymetli bir rüya olduğu için özel rüyalar / kişisel rüya tabirleri bölümüne taşıyıp, yayınladım. Böylesine önemli bir rüyayı açıklamak için hakkınızda yeterli bilgiye ihtiyacımız bulunmakta ( yaşınız, medeni durumunuz, çocuk sayısı, çalışıp – çalışmama durumu, ruh haliniz gibi / sizin için yayınlanmasında sorun olmayan tüm bilgiler )

İleride böyle önemli rüyanız olursa rüya gönder sayfasına mümkün olan tüm detaylar ile yazınız.

Cevabınızı aşağıdaki yorum alanına bırakabilirsiniz. Ona göre açıklamayı tamamlayacağız.

“Rüyada Muazzez Abacı Ve Sayılar Görmek” için 3 yanıt

Öncelikle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. bu kadar kısa sürede cvp alacağıma çok şaşırdım.

eviliyi 1 oğlum var 4 yaşında, 37 yaşındayım, eşim 3 hafta önce büyük bir kaza geçirdi, şimdi durumu iyi, biraz sıkıntılı dönem içindeyiz inşallah çözülür ve çalışan bayanım

Rüyada geçen Muazzez Abacı aslında bir simgedir, çevrenizde yardımınıza ihtiyacı olan birini göstermekte ve büyük ihtimalle bu eşinizdir. Rüyadaki iş arkadaşlarınız, hayatınızda bir liderlik rolü üstlendiğinizi ve durumun kontrol altında olduğunu çevrenize göstermeniz gerektiğini, yakın vadede yaşadığınız bazı küçük kayıpları kısa sürede yerine koyacağınızı simgelemektedir. Rüyada gördüğünüz eski fakat güzel ev ise yaşamınızdaki bir tehlikeyi işaret etmektedir. Bu tehlike büyük ihtimalle bir durum veya olayı tam olarak anlamadan, kavramadan onun hakkında İYİ yargısına varmanız olabilir ya da iyi olduğunu düşündüğünüz bir şeyin riskler taşıdığına dikkat etmeniz gerekir.
Rüyadaki diğer unsurlar:
Asansör ile yukarı çıkmak, huzur, sağlık, mutluluk, bol kazanç işaretidir. 5 rakamı görmek; inandırıcılık, kendiliğinden, cesur / vahşi doğa, eylem veya beş insan duyularını temsil eder. 7 rakamı görmek; zihinsel mükemmellik, iyileşme, tamamlama, müzik ve yüksek maneviyata ulaşmayı belirtir. Rüyada erkek çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir. Rüyada erkek çocuk sevmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize yorulur. Bu bilgiler ışığında siz aslında 7 butonuna basacaksınız ( yedinci kata çıkmanız gerekiyor ) yani zihinsel mükemmelliğe ulaşma, iyileşme, tamamlama, müzik ve yüksek maneviyata ulaşmanız gerekli. Ancak rüyada 5. kata gitmeyi tercih ediyorsunuz yani daha çok somut konuları seçiyorsunuz ve beşinci kata çıkarken bir erkek çocuk görüp onu sevmek istiyorsunuz. Bu ikilemin farklarını iç dünyanız ile değerlendirip, sonuca ancak kendiniz varabilirsiniz. Benim bu konuda bir şey yazmam hatalı olabilir. Söyleyebileceğim son şey; hayatınızın manevi yönünü biraz daha güçlendirmelisiniz ( 7. kat ), inanın çevrenizdeki dostlarınızın da desteği ile çok daha güzel günlere kavuşacaksınız.
Hoşça kalın, eşinize acil şifalar diliyorum.

Yorumunuzu okuduğumda çok duygulandım kesinlikle doğru ve içinde bulunduğum durumu birebir anlatıyor.

çook teşekkür ederim.

iyi günler;

semra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir