Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Mücadele Etmek

Rüyada mücadele görmek ne demek?

İyi günler. Rüyamda pek çok insanın olduğu kalabalık bir yerdeydim. Herkes bir şeylerle mücadele ediyordu. Sonra bir duvar var. O duvarın arkasına baktığımda devasa sümüklü böcekler görüyorum. Yaklaşık 10 tane kadar varlardı bir tanesi neredeyse kamyon büyüklüğünde idi. Şu anda kpss’ye hazırlanıyorum onunla ilgili bir işaret olabilir mi. Şimdiden teşekkürler.
Nur, 24, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, kararsız.

Rüyada mücadele etmek yorumu

Nur merhaba, haklısın, kesinlikle içinde bulunduğun sınav stresinin yansımasını göstermektedir. Mücadele gösterdiğin çabayı, duvar önündeki engel ya da zorlukları simgelerken rüyada sümüklü böcek görmek aşırı hassas bir dönem geçirdiğinizi ifade eder. Bu aşırı hassasiyetiniz nedeniyle enerjinizi yeterince kullanamıyor ve içine kapalı günler geçiriyorsunuz anlamını taşır. Başarılar dilerim.

Rüyada mücadele görmek, mücadele etmek veya mücadele ettiğini görmek bir iç kargaşa gösterir. Kendinizi düşünmüyor, Kendine zaman ayırmıyor hep başkaları için uğraşıyorsunuz manası taşır. Başkalarının rüyada mücadelesini görmek kendi sorunlarını kabul etmek ve kargaşaya karışmak istemediğini simgeler. Rüyada ölümüne mücadele görmek yaşamanızda bir çatışmaya girme konusunda isteksiz olduğunuzu gösterir.

“Rüyada Mücadele Etmek” için 3 yanıt

Rüyamda rüyada olduğumu fark ettiğim an benim burada ne işim var, benim şu şehirde olmam lazımdı. Hatta şu okulda okuyordum diyordum. Ve elimi beyaz bir tezgaha yumruk yapıp vurdum. Kardeşlerim yanımdayken laptoptan bir tanıdıktan evlenme teklifi üzerine ilk hayır yazdım. Çünkü kardeşlerim razı olmamıştı. Sonradan kararımı olumlu olarak yazdım. Rüyamın devamında evliymişiz ve misafirler gelmiş. İçimdeki his mi bilemiyorum siyah giyimli çirkin ve ardından gelen yüzünü hatırlamadığım kadınla mücadele etmemi söylüyor. Bir an kendimi ince uzun kesici bir şeylerle özellikle siyah giyimli kadınla mücadele içerisinde görüyorum. Ve zor da olsa öldürüyorum. Kendime ne oldu hatırlamamakla birlikte hak yolunda cihad ve mücadele edenler diye devamını hatırlamadığım bir söz okuyorum. Ruh Halim:Normal. Rüyayı yaklaşık olarak 16:30 gibi 16 temmuzda gördüm. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Selam isimsiz, gördüğün rüya herhangi bir mesaj vermemekte sadece şu anda öfke ve kin dolu bir dönem yaşadığını ifade etmektedir. Burada önemli olan konu öfke de kin de zararlı duygulardır ve bunlardan bir an önce uzaklaşmak gereklidir.

Ben 18 yaşımdayım ve öğrenciyim. Kendi rüyalarımı hep ilginç bulurum. Bu sabah uyandığımda gördüğüm rüya beni çok etkiledi ve sadece bir kısmına odaklanabildiğim için tamamını hatırlayamıyorum. Hatırladığım kısım biriyle dünya çapında bir mücadele ediyordum. Milyonlar izliyordu. Bu mücadeleyi ben kazandım ve karşımdaki kişi ise görme yeteneğini kaybediyordu. Ben onun kör olmasına üzülüyordum ki sonra uyandım. Rüyamı açıklarsanız çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir