Rüyada Mücevher Bulmak

Rüyada mücevher bulmak neye işaret eder?

Geniş ama kalabalık ve karışık bir evdeyim, benim evim imiş ha bir gayret evi temizliyorum, her yeri temizledim, halılar yerde serili ama ıslak, sonra yerde bir altın saat ve çok güzel bir yüzük buldum, saati koluma taktım yüzüğü parmağıma takıyordum uyandım. Yalnız rüyamdaki ev müstakil ama deniz kenarında kayaların üstünde idi. Uyandığımda heyecanlı umutlu hissettim kendimi. 42, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Rüyada mücevher bulmak yorumu

Goncagül merhaba, tahmin ettiğiniz gibi rüyanızda evin kalabalık ve karışık olması ( dedikodu ve karışıklık) dışında diğer tüm unsurlar hayırlara işarettir. Gördüğünüz rüya şu anda dedikodu ve çevrenizdeki karışıklıklar nedeniyle bunaldığını ve arınıp (üzerindeki tüm olumsuz duygu ve düşüncelerden uzaklaşmak) huzura kavuşmak istediğini göstermekte ve kavuşacağını temsil etmektedir. Bu arada;

Rüyada mücevher bulmak, mücevher bulduğunu görmek çevreniz tarafından hayranlık beslendiğini, beğenildiğini işaret eder. ( altın saat ve güzel yüzüğü mücevher olarak kabul ettim)

Altın saat, zamanın sizin için çok kıymetli olduğunu bilmen gerektiğini anlatmakta, altın saati koluna takman ise bunun farkında olduğunu göstermektedir. Yüzük ise yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu göstermektedir. Evin kayaların üzerinde olması ise çevrenizdeki dedikodulardan uzaklaşacağını, huzurlu ve sakin bir yaşam süreceğini temsil etmektedir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir