Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Mücevher Görmek

Rüyada mücevher görmek neye işaret eder?

Rüyamda mücevher satan bir yere gidiyorum, sonra yüzüklere bakmak istiyorum, adam bana 2 tane yüzük getiriyor, sol elinde kırmızı taşlı bir yüzük, sağ elinde ise mavi taşlı bir yüzük var.

Ben mavi olanı istiyorum ama adam bana ısrarla kırmızıyı uzatıyor almam için, bende “sen önce mavi olanı ver, ben sonra kırmızı olana da bakarım” diyorum. Adam hala ısrar ediyor bana mavi yüzüğü vermiyor. Rüyamın yorumu nedir? Mücevher görmek ne demektir?

Rüyada mücevher görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mücevher görmek çok para kazanmak, zengin olmak ve çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Mücevher kutusu görmek kendini tanımak, kendi anlam ve değerlerini, öz değeri iyi bilmek gerektiğini gösterir. Mücevher almak, altın, inci, pırlanta takı aldığını görmek bütün güzellikler ve zenginlikler sizin olacak demektir. Mücevher bulmak veya mücevher bulduğunu görmek çevreniz tarafından hayranlık beslendiğini, beğenildiğini işaret eder. Mücevher takmak iş hayatında başarılı olmak ve mevkinin yükselmesine işaret eder. Rüyada mücevher bakmak güçlü bir zenginlik arayışı ya da evlenme arzusu içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada broş görmek yakında bir üzücü olay haberi alacağınızı ve dikkatini bu olaya vereceğinizi işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir