Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Mücevher Kutusu Görmek

Rüyada mücevher kutusu görmek neye işaret eder?

Gecen gün rüyamda bir komşumu gördüm ve birlikte bir topraklı yeri bir tür aletle karıştırıyordum ve o yerden bir bir kutu çıktı, içi altın ve mücevher doluydu, komşum aldı “emanet bu” dedi, bir kadından ona bırakılmış! Acaba anlamı nedir?

Rüyada mücevher kutusu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mücevher kutusu görmek kendini tanımak, kendi anlam ve değerlerini, öz değeri gösterir. Rüyada mücevher görmek çok para kazanmak, zengin olmak ve çocuk sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada altın görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

“Rüyada Mücevher Kutusu Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda yüksek bir yerden beyaz bir şeyin uçtuğunu görüyorum.Sonra bir türbeye gidiyorum.
Yine bir önceki gece de rüyam da pembe yüzük kutusu gördüm.

Rüyanızı eklediğiniz için teşekkür ederiz ancak bu şekilde size fazla yardımcı olamayız. Bu bölüm sayfada yer alan ana rüya açıklaması hakkında ilave yorumlar içindir. Halbuki sizin mesajınız ana konu ile ilgi yok.

Yorumlanmak üzere bize rüyanızı doğrudan göndermeniz ve rüyanızı gönderirken mümkün olan tüm detayları yazmanın hem hizmet kalitemizi yükseltecek hem sizi memnun edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir