Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada mucit görmek

Rüyada mucit görmek neye işaret eder?

Rüyada mucit görmekRüyamda deniz kenarındayım, hava epey karanlık ve yanımda ailem de var, sahilde gezmeye çıkmışız gibi. Deniz çok dalgalı ve şiddetli fırtına var. Denizin dalgaları gittikçe büyüyor. Ve bu sırada denizde dalgaların arasında beşik içinde bir bebek görüyorum ve hiç düşünmeden dalgaların içine atlıyorum, bebeği yakalıyorum ama dalgalardan sahile ulaşamıyorum. Tam öleceğimi düşünmeye başladığım anda denizin bir kaç metre üzerinde uçan bir bisiklet yada oyuncak helikoptere bezeyen bir araç üzerinde hiç tanımadığım bir yaşlı adam eni ve bebeği tutup havada uçarak sahile çıkarıyor. Çok şaşırıyorum, siz kimsiniz ve böyle bir şeyi nasıl yaptınız” diyorum ama o tatlı ihtiyar (sanki gizemli bir alaylı ses tonu ile) “beni tanımıyor musun? ben bu şehrin mucidiyim” dedi ve o sırada uyandım. Sizce bu nedir? ben rüyamda bir melek mi gördüm?

Rüyada mucit görmek yorumu

Necla merhaba, gördüğün rüya gerçekten çok hoş ama ben o gördüğün yaşlı kişinin melek olup olmadığı konusunda bir şey söyleyemem ve senin de bu konuyu sadece bir tatlı rüya olarak hatırlamanı tavsiye ederim.

Rüyada mucit birini görmek rüyayı gören kişinin evrim dönemi yaşadığını ve güncel yaşamında olaylara yeni bir farklı bakış açısı ile bakacağız döneme girmek üzere olduğunu gösterir. Kaşif görmek de aynı anlama gelir.

Rüyada mucit olduğunu görmek kişinin yaratıcı yönünün farkında olduğunu ve bu yönünü iyi kullanarak hayatında büyük başarılara imza atacağını ve daima insanların takdirini kazanacağına yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir