Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Müfettiş Görmek

Rüyada müfettiş ne demek?

Eşimle dokuz aydır ayrıyım. Rüyamda halam ve yengemle bahçeli bir evdeyim, tam yanımızdaki evde eşim kayın validem ve görümcem bahçede oturuyorlardı, eşim ailesiyle tanıştırmaya bir kız getirmiş, kız müfettiş imiş, bende kayın validemin yanına gidiyorum, diyorum ki “biz ayrılmadan nasıl biriyle evlendireceksiniz”, oda “oğlum istemiyor seni” diyor, bende kocamı çağırıyorum, elinden tutuyorum kimsenin olmadığı bir yere gidiyoruz” tamam” diyorum “ayrılmak istiyorsan ayrılalım, bana değer vermiyorsun” o susuyor, üzülüyor, bende ağlayacağım neredeyse, sonra görümcem birden yanımda oluyor “tamam, dava aç o zaman, ayrılın” diyor, bende “bende para yok, avukat tutamam, o açsın” diyorum, orada uyandım, ne anlama geliyor? hayırlı bir rüyadır inşallah.

Rüyada müfettiş birini görmek yorumu

Sevda merhaba, görmüş olduğun rüya, ayrılma arefesinde olan veya yeni ayrılan kişilerin çok sık gördükleri standart bir rüyadır ve iç analizi temsil eder. Ancak rüyada çok ilginç bir nokta var. Eşinin evlenmeyi düşündüğü ve ailesi ile tanıştırmaya getirdiği kızın müfettiş olması.

Rüyada müfettiş görmek, çevrenizde yolunda gitmeyen bazı olaylar döndüğünü, etrafınızda sahtekar, iki yüzlü birileri olduğunu ve onların yaptıklarının açığa çıkarılması gerektiğini ifade eder.

Rüyada müfettiş olmak, etrafınızdaki kişiler hakkında bazı şüpheler taşıdığınızı ancak bu şüpheleri kanıtlayamadığını ya da sebeplerini anlayamadığınızı temsil eder.

“Rüyada Müfettiş Görmek” için 3 yanıt

Ben ruyamda merhum cumhurbaşkanı turgut özal beyle uzun sure sohbet ettım ve bır mufettiş geldi bazı dosyaları ınceledı sonra özal bey yanımızdan ayrıldı bunun anlamı ne olabılır cevap verırsenız memnun olurum saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir