Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Muhabbet Kuşu Doğumu

Rüyada muhabbet kuşu doğumu neye delalet eder?

Rüyamda bir muhabbet kuşunun doğurduğunu görüyorum. Yumurtlamıyor, 2 yavru kuş doğuyor. Biri birinden biraz büyük. Konuşmalar oluyor, küçük olan ölebilir diye ama ikisi de yaşıyor yeşil renkli çok güzel muhabbet kuşları oluyorlar. Bilgilerinize dayanarak neye yorumlarız bunu. Saygılar. Rüya unsurları : muhabbet kuşu, yavru kuş, yeşil kuşlar, muhabbet kuşları. 13. 02. 2010 / 10:33 tarihinde gönderilmiş

Rüyada muhabbet kuşu doğumu görmek neye yorulur?

Rüyanız, inanılmaz derecede güzel, sizi şok edecek gelişmeler yaşayacağınızı müjdelemektedir. Bu gelişmeler yeni bir başlangıç, yeni bir iş veya ailenizde bir gelişme olabilir. Rüyanızda gördüğünüz muhabbet kuşu size inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir. Daha sıra dışı, yaratıcı olmanız gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgiyi rüyada kuş görmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Muhabbet Kuşu Doğumu” için 5 yanıt

Rüyamda muhabbet kuşunun doğum yaptığını ve ben onu emzirdigimi gördüm.ruyamin yorumunu alabilir mıyım.teşekkür ederim

rüyamda muhabbet kıuşumun yavruladığını gördüm tane yawruladı ve daha sonra durmadan yavrulamaya devam etti ve kendisi öldü.bende düzinelerce yavruya nasıl bakarım die tasalanıyordum. yorumlarmısınız?

26 yasindayim, bir evlilik yaptim ve bir oglum var, 3 ay oncede isten haksiz yere cikartildim ve bu yüzden sirkete dava actim. Maddi ve manevi olarakta sıkıntıli gunler yasiyorum. Bugun ruyamda kendi evimden cikip ana yola cikiyorum. Tam o anda karsima bir muhabbet kusu cikiyor. Ve muhabbet kusu bir kez ucup yere konuyor. Ben de pesinden gidiyorum. Tekrar ucuyor ve gelip benim kafama konuyor. O kadar sicak ve samimi geliyor ki bana, ben o anda ucmayacagina kanaat getiriyorum ve tutma geregi duymuyorum. Sonra muhabbet kusu kafamdan elime konuyor. Bende ucmasin diye elimde sikica tutuyorum. Eve getiriyorum. Evimde ki kendime ait iki tane muhabbet kusumun yanina koyuyorum kafese. Kafesi kapatinca koydugum muhabbet kusu daha da irilesiyor, hatta ruyamda hamile oldugunu bile dusunuyorum. Ve gayet net gordugum bir ruya ama kusun rengini tam hatirlamiyorum. Acik renklerde oldugunu biliyorum ama. Ruyami yorumlarsaniz cok tesekkur ederim. Iyi gunler.

Rüyamda biraz rahatsızlanmışım, muhabbet kuşum parmağıma konuyor ve minicik siyah bir yavruyu yumurtlamadan doğuruyor, doğan yavru siyah, bir süre hareket ediyor, sonra duruyor ve ben onu telaşla kuşçuya götürecekken uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir