Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada muhabbet kuşu görmek neye işarettir?

Merhaba, 24 yaşımda güzel sanatlarda öğrenciyim. Rüyamda bir kolinin içinde ağzına kadar dolu muhabbet kuşu bakıyormuşum. Bu muhabbet kuşları için “koli onlara küçük geliyor” diyerek yerlerini değiştirmek istiyorum ve bir sepete koymaya karar veriyorum.

Kuşların hiç biri uçmuyor, önce koliden tşörtümün altına dolduruyorum, oradan da büyük bir sepete aktarıyorum. Neredeyse hepsi ölmüş. Ama yine ayırmadan canlı olanlarla birlikte aynı yere koyuyorum. Bazısı 2 büklüm olmuş, ayakları dolanmış. Erkek kardeşime sesleniyorum diğer odaya, bir türlü gelmiyor, hayvan sever birisiyim. Gerçek hayatımda ne zaman kuş ölüsü görsem hemen ağlarım fakat rüyamda çok soğukkanlı biçimde onları sepete atıyorum. Lütfen yanıt verir misiniz rüyada muhabbet kuşu görmek neye çıkar, teşekkürler.

Rüyada muhabbet kuşu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada muhabbet kuşu görmekRüyada muhabbet kuşu görmek rüyayı gören kişi için inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir. Daha sıra dışı, yaratıcı olması gerektiğini işaret eder. Rüyada muhabbet kuşu beslemek bağımlılık ve gelişmemişlik ifade eder. Gerçek yaşamınızda bağımlılık sorununuz varsa çözmeli, yeteri kadar gelişmemiş olduğunuzun yönünüz olduğuna inanıyorsanız bu eksikliği gidermek için çareler aramalısınız.

Rüyanızda gördüğünüz ölü muhabbet kuşları, Gerçek hayatınızda kendinizi hapsedilmiş, hareket yeteneği kısıtlanmış duygusu içinde, karamsar olduğunuzu işaret eder. İdealler veya özgürlük umutlarında hayal kırıklığını gösterir. Aklınızı, sürekli sorunlar üzerinde yorup, kaygı verici düşüncelere saplandığını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek” için 10 yanıt

Rüyamda muhabbet kuşunun avucumda iken ayakları koptu ve kuş kaçıp gitti, kuşu kaçırdım diye üzüldüm çünkü bir başkasının kuşuydu.

Selvi merhaba,
Rüyanız hayatınızda bir şeyi sonlandıracağını temsil etmektedir.

Rüyamda kardeşimin bir elinde muhabbet kuşu kafası, bir elinde muhabbet kuşu gövdesi vardı, ertesi gün kuşa ne olduğunu bilirsiniz

Betül selam,
Rüyanız, reel yaşamda aklınızı, sürekli sorunlar üzerinde yorup, kaygı verici düşüncelere saplanmış olduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyamda kafeste sarı bir muhabbet kuşu görüyorum.sonra o kuş kafesin bir aralığından kaçıp benim yanıma geliyor ve ben de onu uzun uzun tüylerini seviyorum.sonra etrafıma bakıyorum bu kuş acaba etrafı pisletmiş mi diye.fakat etrafta hiçbir pislik görmüyorum.

Evet hayalindeki her ne ise sana gelecek, ama sıkıntılı bir şekilde gelecek, ama mutlusun, nihayetinde oldu ya diyeceksin

Rüyamda iki tane muhabbet kuşu ikisi de rengarenk ama 1 tanesi rüya bitiminde ortaya çıktı. Muhabbet kusunun kafesinin kapagını açıp ucmasını isterken kuş asla gelmek istemiyor ve sonra aniden kafama konuyor ama bir panik korku hali var. Sonra bende korkmasın diye kafesine koymak isterken tek bacağının tamamen kopuk oldugunu görüyorum zaten o anda da kafesteki diğer kusu görüyorum.

Rüyamda sahip olduğum muhabbet kuşunun bir ayağı kopuyordu ancak halen normal halinde yaşamaktaydı ;bu ne demek? Yanıtlarsanız sevinirim çok telaşlanmış durumdayım.

Rüyamda muhabbet kuşumun ayaklarını yanlışlıkla kafesin kapagina sıkıştırıyorum ve bir ayağı kopuyor diger ayağı ise kırılıyor bu ne anlama geliyor cevaplarsanız sevinirim.

Görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatta gerekli bazı sorumlulukları almadığınız ya da kararsız kaldığınız için kendinizi zor durumlara soktuğunuzu ya da sokacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir