Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada muhabbet kuşu görmek neye işarettir?

Merhaba, 24 yaşımda güzel sanatlarda öğrenciyim. Rüyamda bir kolinin içinde ağzına kadar dolu muhabbet kuşu bakıyormuşum. Bu muhabbet kuşları için “koli onlara küçük geliyor” diyerek yerlerini değiştirmek istiyorum ve bir sepete koymaya karar veriyorum.

Kuşların hiç biri uçmuyor, önce koliden tşörtümün altına dolduruyorum, oradan da büyük bir sepete aktarıyorum. Neredeyse hepsi ölmüş. Ama yine ayırmadan canlı olanlarla birlikte aynı yere koyuyorum. Bazısı 2 büklüm olmuş, ayakları dolanmış. Erkek kardeşime sesleniyorum diğer odaya, bir türlü gelmiyor, hayvan sever birisiyim. Gerçek hayatımda ne zaman kuş ölüsü görsem hemen ağlarım fakat rüyamda çok soğukkanlı biçimde onları sepete atıyorum. Lütfen yanıt verir misiniz rüyada muhabbet kuşu görmek neye çıkar, teşekkürler.

Rüyada muhabbet kuşu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada muhabbet kuşu görmekRüyada muhabbet kuşu görmek rüyayı gören kişi için inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir. Daha sıra dışı, yaratıcı olması gerektiğini işaret eder. Rüyada muhabbet kuşu beslemek bağımlılık ve gelişmemişlik ifade eder. Gerçek yaşamınızda bağımlılık sorununuz varsa çözmeli, yeteri kadar gelişmemiş olduğunuzun yönünüz olduğuna inanıyorsanız bu eksikliği gidermek için çareler aramalısınız.

Rüyanızda gördüğünüz ölü muhabbet kuşları, Gerçek hayatınızda kendinizi hapsedilmiş, hareket yeteneği kısıtlanmış duygusu içinde, karamsar olduğunuzu işaret eder. İdealler veya özgürlük umutlarında hayal kırıklığını gösterir. Aklınızı, sürekli sorunlar üzerinde yorup, kaygı verici düşüncelere saplandığını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

10 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir