Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Muhafız Görmek

Rüyada muhafız neye işarettir?

Rüyamda beyaz bir taş havuz başında bir muhafız görüyorum, bu muhafız havuzun içindeki her birinin elinde birer kova olan, kovalardan berrak su akan 3 melek figürünü koruyor. Bunun manası neye işaret olabilir? 35, Kadın, Boşanmış, Ev hanımı, huzursuz

Rüyada muhafız görmek yorumu

Nalan selam, rüyanızın ilahi bir mesajı olma olasılığı yüksek, ancak onu açıklamak, yorumlamak bizleri çok aşar. Eğer rüyanızdaki figürler üç büyük meleği işaret ediyorsa bu ilahi güçleri ifade eder. Bu rüya özellikle manevi ve kutsal rüya olarak kabul edilir. Başka bir açıdan ele alınırsa bu rüya korunduğunuzu gösterir ve geleceğinizin aydınlık olacağını temsil eder.

Rüyada muhafız görmek rüya yorumu rüyayı gören kişinin sahip olduğu değerlerin tehlikede olduğunu ve bu özel değerleri çok iyi korumak için daha dikkatli, daha itinalı olması gerektiğini ifade eder. Rüyasında bir muhafız olduğunu görmek rüya sahibinin sevdiklerinin istikbali için yersiz endişeler ve korkular yaşadığını, sahip olduğu gücün onları korumaya ve geleceklerini garanti altına almaya yetecek düzeyde olduğunu temsil eder.

“Rüyada Muhafız Görmek” için 2 yanıt

Orta çağa gitmek ve muhafız görmek
Rüyamda eski bilmediğim bir zamana gidiyorum. Orta çağ galiba. Neyse sonra bir yerin benim olmayan bir Asya ülkesinin Bir Hristiyan ülkesini feth ettiğini görüyorum. Sonra Asyalı bir komutan kadına aşık oluyorum. Oda biraz ön yargılı, sert bir i e sonuçta komutan.
Sonra ben ülkeme yani Türkiyeye dönmek istiyorum. Surun önüne geliyorum. Hiçbir güvenlik bir muhafız yok. Sonra kapının önündeki Harita dikkatimi çekiyor.

Türkiye’nin şuanki haritası ama her yeri siyah, yazılar okunmuyor, sadece ortada sarı renk içinde yazan (Karahanlıları) ve haritanın başında yazan Byzsans ı görüyorum. Sonra kara kara düşünüyorum ne yapıcam diye ve mahzen gibi sahipsiz bir yere gidiyorum ve benim gibi zaman yolculuğu yapan 4-5 kişi görüyorum. Hepsini muhafız kovalıyor. Sonra korkup koşuyorum. Sert ve kalın bir camdan yapılmış oda görüyorum. Dalga değil ama gerçektende odanın içinde (Şoray UZUN’U) görüyorum. Beni odaya al öleceğim dile yalvarıyorum. Oda alıyor. Olanları anlatıp bir kaç sohbet ettikten sonra kendisi dışarı çıkıyor. Kapıyı kitliyor. Burada kal diyor. (Lütfen her kelimesi kelimesine okuyup ayrı ayrı tabir ediniz)

Furkan merhaba, mesajında “Lütfen her kelimesi kelimesine okuyup ayrı ayrı tabir ediniz” yazıyorsun ama kendin buna uymuyorsun.

Bu mesajı yazdığın rüya gönder sayfası 2. paragrafta, koyu kırmızı harflerle: “Sizlere hizmet için ciddi bir zaman ve emek harcıyoruz. Ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmetin karşılığında sizlerden de destek bekliyoruz ve Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Pinterest veya başka bir sosyal medya ortamında sitemizden bahsetmenizi, tavsiye etmenizi, paylaşmanızı bekliyoruz. Bize destek vermeyen arkadaşların rüyalarının yorumlanması garanti edilmemektedir.” yazmaktadır.

Sen bu yazıyı ya okumadın ya da karşındakine bir yardımda bulunmadan bedava hizmet istiyorsun ve bu hizmetin de nasıl olacağını anlatıyorsun, bu işte bir terslik var. Rüyadaki unsurların anlamlarını ayrı ayrı okuyup, onları bir arada değerlendirip rüyayı kendin yorumlamayı deneyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir