Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Muhasebeci Görmek

Rüyada muhasebeci görmek neye çıkar?

Hocam rüyam bugün sabah gerçekleşti, benim sevdiğim bir kız var ama ona hala açılamadım yani şu anda onunla sevgili değiliz. Bugün rüyamda onun muhasebeci olduğunu ve yine bir muhasebeciyle evli halde gördüm, ortak bir ofisleri vardı, hatta 3-5 yaşlarında çocuğu bile vardı. Ama kocasını yakından hiç görmedim rüyamda. Daha sonra ben üniversiteye bir arkadaşımın yanına gittim ve inanamadım, çocuğuyla birlikte o da bizim önümüzdeki sırada oturuyordu. Halbuki onun bölümü ve üniversitesi normalde tamamen farklı.

Son olarak sevdiğim kız kocasından ayrıldı, benimle evlendi ve onu çocuğuyla birlikte kabul ettim ama bir sabah onun iki yüzlü olduğunu gördüm ve asıl yüzü olarak ense tarafını kullandığını gördüm, kafam çok karışıktı, sonra uyandım, bunun anlamı nedir hocam? 17, erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada muhasebeci görmek yorumu

Yavuz merhaba, kitap okumaz, gazete okumaz, dünyada neler olduğuyla ilgilenmez, ülkede neler olduğuna bakmaz sadece yerli dizi izlerseniz gördüğünüz rüyalar da bunlardan farklı olmaz. ya eski sevgilinizi görürsünüz, ya kısa yoldan zengin olduğunu, ya da işi, mesleği olmadan saçma sapan evlilik rüyaları görürsünüz. Rüyada etkin unsur muhasebe olduğu için bu sayfada sadece ona cevap vereceğim.

Rüyada muhasebeci birini görmek rüya sahibinin gerçek hayatta kafasının bazı finansal meseleler ya da resmi işlerle meşgul olduğunu ve sorumluluklarını yerine tam olarak ve zamanında yapması halinde bunu kafayı takmasına bir sebep olmadığına rivayet edilir.

Rüyada kendi muhasebecisini görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında çevrenizdeki bazı kişiler hakkında bir takım şüpheler yaşadığını, sebebi belli olmayan bu şüpheleri açıklayamadığını ve bu durumun o kişide kaygı yarattığını simgeler.

Rüyada muhasebeci olmak çevrenizde haramcı, haram yiyen, başkalarının malı ve mülkünde gözü olan, sahtekar birilerinin varlığını işaret ederken muhasebeci olduğunu görmek aynı zamanda bu kişilere karşı savunma içinde olduğuna delalet eder. Rüyada envanter yani sayım yaptığını görmek bolluk simgeler

“Rüyada Muhasebeci Görmek” için bir yanıt

Rüyamda, gerçek hayatta daha önceden iş başvurunda bulunduğum bir şirkete gidiyorum ve orada çalışan bir muhasebeci kızdan çok etkileniyorum, rüyada kızda benden hoşlanıyor, çıkmaya başlıyoruz, sevgili oluyoruz. Sonra muhasebeci kız patronların benim cv mi beğendiklerini ve büyük ihtimalle beni işe alacaklarını söylüyor ama bu durumun ilişkimiz için iyi olmayacağını, çünkü patronların çok muhafazakar olduklarını, çalışanların flört etmesinde hoşlanmayıp, hemen işten kovduklarını söylüyor. İşe gireceğim için bu habere seviniyorum ama onunla ilişkim hakkında üzülüyorum. Bende bunun üzerine “hemen bizde seninle evleniriz, o zaman bir şey demezler” diyorum. Kız “ya sen delimisin? öyle akla esince evlenilir mi? hangi parayla evleneceğiz” diyor.
Sonra başka bir arkadaşım telefonla arayıp, buluşmamız gerektiğini söylüyor, “ne konuşacağız” diyorum “telefonda söyleyemem, gizli” diyor. Tam onunla buluşmaya giderken uyandım. Yaşım 29, bekarım ve kova burcuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir