Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Mühendis Görmek

Rüyada mühendis görmek neye işarettir?

Rüyamda görücülerimi gördüm, çocuk ailesiyle evimize geliyordu ve ona hoş geldin diyordum, oturuyordu sohbet ettik, mutfakta annem bana diyordu “seni bir mühendis istiyor, ne diyorsun” bende diyordum “nasip kısmet” diye cevap veriyordum. Bu rüya neye çıkar?

Rüyada mühendis görmek tabiri

Hikmet selam, lütfen öncelikle kız istemek rüya tabiri sayfasını okuyun.

Rüyada mühendis görmek rüya sahibi kişinin hayatın sorumluluklarını almış, oturmuş bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir. Rüyada mühendis birini gören kişinin önünde büyük fırsatlar olduğu rivayet edilir. Mühendis olmak, mühendis olduğunu görmek gerçek yaşamınızda bir olay veya durum karşısında parçaların en iyi şekilde nasıl bir araya getirileceği konusunda acilen durum değerlendirmesi yapmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada mühendislik yapmak, mühendislik faaliyeti dış dünyayı manipüle yeteneğinizi temsil eder, kendinizi güçlenmiş hissettiğinizi simgeler.

Mühendise başvurmak, mühendis ile anlaşmak, anlaşma imzalamak günlük hayatınızda özellikle işinizle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmekte çok dikkatli olmanız gerektiğini ifade eder. Mühendis biriyle tartışmak, mühendisle kavga etmek başınızı ağrıtacak, sizi oldukça yoracak bir işe atılacağınızı ya da zorlu bir seyahate çıkacağınızı temsil eder. Aslında olmadığı halde birini mühendis olarak görmek çevrenizde işleri veya etrafı dağıtan, sağlam şeyleri bozan, olumsuz giden konuları olumsuz yönlendiren birsinin varlığına işarettir. Rüyada kimyager görmek değişim gücünüzü ifade eder. Kimyager olmak, Rüyada kimyager olduğunu görmek iş hayatınızın biraz karışık bir hal alacağına işaret eder.

Elektrik mühendisi, elektronik mühendisi, bilgisayar mühendisi, makine mühendisi, inşaat mühendisi, kimya mühendisi, harita mühendisi, jeoloji mühendisi, fizik mühendisi, harita mühendisi, gemi mühendisi, uçak mühendisi gibi meslek dalları için ilgili rüya açıklaması incelenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir