Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada muhtar görmek

Rüyada muhtar görmek neye çıkar?

Bütün rüyam bir kaos halinde geçti, rüyada köyümüzdeyim ve beklenmedik bir şey oldu, köyün muhtarı tüm köylüleri köyün meydanına topladı ve karşı dağın tepesinde anormal bir şeyler olduğunu bir şey olduğunu büyük ihtimalle bir uçak düştüğünü söyledi. Biz köyün karşısındaki dağa doğru ilerlemeye başladık ve zirvesine ulaştık, tepe bir plato gibi görünüyordu. Ve bu plato üzerinde bir piyano vardı. Ben ve diğer köylüler piyanonun etrafında toplandık ve dehşetle bunun buraya nasıl geldiğini ya da kimin neden buraya bıraktığını anlamaya çalışıyorduk. Köyden gelenlerden biri piyanonun tuşlarına dokundu ve daha önce hayatında hiç piyanoya dokunmamış olmasına rağmen çok ünlü bir şarkıyı bir usta gibi sonuna kadar çaldı.  Benim sıram geldi, yani o kişi bana “Orhan gel, sıra sende, sende bize bir şeyler çal”dedi, ben çalamam dedim, muhtar “çalarsın, çalarsın” dedi. O anda uyandım.

Rüyada muhtar görmek yorumu

Orhan merhaba, keşke yaşın, mesleğin ve nerede yaşadığın hakkında da bilgi verseydin. Ama mesajında aslında şehirde yaşadığını anlıyorum. Rüyada köye gittiğini görmek yoğun çalıştığınızı ve çok yorulduğunuzu, biraz dinlenmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada muhtar görmek rüya sahibinin hayatında bir şeyleri değiştirmek için yoğun gayret göstermesine rağmen hiçbir şeyin değişmediğini göreceğini simgelerken öte yandan aşırı kaderci tutumları bir kenara bırakmak ve olaylara daha objektif bakıp, mantıkla yaklaşmak gerektiğine işaret eder. Rüyada muhtar olduğunu görmek hayatı ciddiye almayan, komik ve ciddiyetsiz bir şekilde dünyayı algılama huyunuz olduğunu gösterir . Bu rüya aynı zamanda hayatının stresli gerçeklerinden bir kaçış olarak hizmet edebilir. Bu gamsızlık ve eğlenceli anlara ulaşmak için beynin ortaya çıkardı bir senaryo da olabilir.

Rüyanın devamı gerçekten çok ilginç ve dağın tepesine çıkmanız önünüzdeki engelleri birer bire aşarak hedefe ulaşacağınızı temsil ederken, oraya nasıl ve kimler tarafından getirildiği anlaşılmayan piyano ise kısa bir zamanda güzel bir olayla karşılaşacağına işaret ederken piyano çalmak aşkınıza karşılık bulacağınıza delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir