Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Muhtarın Kucağında Zenci Çocuk Görmek

Rüyada muhtarın kucağında zenci çocuk görmek neye işaret?

Rüyam da zenci bir çocuk muhtar olan arkadaşımın kucağında ama çocuk benim olduğu söyleniyor fakat yanımızda da ölmüş anneannem ve annem anneannem benle hiç konuşmuyor,  kızgın kızgın halleri var ayakta boş bir yerdeyiz çok etkilendim acaba tabiri ne olabilir.

Rüyada muhtarın kucağında zenci çocuk görmek yorumu

Merhaba, rüyanız aile içi sorunlar, huzursuzluk ifade ediyor.  Bekar iseniz evlenme, evli iseniz çocuk sahibi olma, çocuğunuz / çocuklarınız var ise onlar hakkında olabilir bu tartışma.

Rüyada muhtar görmek rüya sahibinin hayatında bir şeyleri değiştirmek için yoğun gayret göstermesine rağmen hiçbir şeyin değişmediğini göreceğini simgelerken öte yandan aşırı kaderci tutumları bir kenara bırakmak ve olaylara daha objektif bakıp, mantıkla yaklaşmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada zenci çocuk görmek aile içinde kimi sorunlar veya huzursuzluk ifade eder. Bunun sebebi rüyayı gören bekar ise evlenme, evli ise çocuk sahibi olma, çocuğunuz / çocuklarınız var ise onlar hakkında olabilir.

“Rüyada Muhtarın Kucağında Zenci Çocuk Görmek” için 3 yanıt

ben rüyamda fotoğraflara bakıyordum ve bir fotoğraf ilgimi çekti, ölen anneannemin fotoğrafıydı bu ve o kadar korkunçtu ki her şeyi 3-4 gün rüyanın etkisinde kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir