Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Mülakat Görmek

Rüyada mülakat görmek neye işaret eder?

Merhabalar. Ben yaklaşık 20 gün önce polislik mülakatına girdim başarılı oldum ancak sıralamaya giremediğim için kaybettim . Ancak bunun için üzüntü duymadım.

Bugün rüyamda yine bir mülakat yeri gördüm . Ben 3. sıradaydım bana sıra geldi içeri girdim şaşırdım “burası kuyumcu nasıl olur” dedim içimden. Sonra elimde altın işlenmiş halka vardı onu cebime koydum. Kuyumcu olan adam 60 yaşlarda başkanmış bana sorular sordu Bedir savaşını sordu. Bende anlattım. Hz. Ebubekir(r.anh) aynen bu şekilde ismini kağıda yazdım Sonra bana sürekli övgüler yağdırdı. Dedi ki “gerçekten kazanmak istiyorsan emniyet müdürünü referans göster” bende dedim ki “ben kimsenin hakkını yiyemem, olursa olur olmazsa olmaz”. Sonra tokalaştık yanağımdan öptü. Bende onun yanağından öptüm. Sonra ben gittim. Yorumlarsanız sevinirim, saygılar.

Yaşınız :24
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz :mutlu

Rüyada mülakat yeri görmek neye yorumlanır?

Rüyada mülakat görmek sürpriz demektir, sizi şaşırtıcı kimi gelişmeler olacağını simgeler. Burada anılan mülakat sizin dahil olmadığınız, başkalarının yaptığı mülakat anlamındadır. Rüyada mülakat yapmak veya mülakata girmek yapılan mülakatın konusu ve kiminle yaptığınızla ilgili bilgi açıklanır ve iyi geçen bir mülakat o konuda beklediğiniz bir haber varsa yakında alacağınızı ve sevineceğini temsil eder. Rüyada kötü geçen bir mülakat görmek, gerçek hayatınızda gözden geçirmeniz, yeniden değerlendirmeniz gereken bir durum olduğuna işaret eder.

Rüyada kuyumcu dükkanı görmek yalan veya sahtekarlığa dikkat çeker, kişinin bunlarla karşılaşacağına işaret eder. Rüyada kuyumcu dükkanına girmek insanın yapmayı planladığı bir şeyin ailesi yahut kendisi için kedere veya hastalığa sebep olacağına işaret edebilir. Rüyada emniyet müdürü görmek güç, otorite, kontrol, dikkatsiz davranma anlamlarını simgeler. Yükümlülük ve taahhütlerin yerine gelmediği durumları ifade eder.

“Rüyada Mülakat Görmek” için 2 yanıt

Rüyada mülakata gitmek
Rüyamda bir yerde otururken telefonla bir haber alıyorum. Dişçiye iş başvurusu yapmışım onun için mülakata çağırıyorlar, gittiğimde bir kadın mavi duvarları ve yerleri olan eğimli bir odada mülakata alıyor, sorduğu sorulara cevap veremiyorum, hep başka insanlar engel oluyor, ya odaya giriyorlar ya adres soruyorlar yada görüşmeyi yaptığım kadına soru soruyorlar. En sonunda neticeyi göremeden birisi kolumdan tutup dışarı çıkartıyor ve uyanıyorum. Bunun yorumu nedir acaba?

Ayşe selam, rüyada mülakata gitmek ya da mülakata girdiğini görmek sayfada açıklanmıştır. Rüyanın bütünü ele alındığında görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bazı şeylerin yolunda gitmediğini ve bunları gözden geçirip yeniden durum değerlendirmesi yapmak gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir