Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Mülakata Girmek

Rüyada mülakata girdiğini görmek neye işarettir?

Bayanların bulunduğu bir devlet dairesinde işe alım için mülakata gitmiştim. İçerideki bayanlar kimi sorular soruyordu. Bende onlara Peygamber efendimizden örnekler vererek anlatıyordum. Mesela peygamber efendimizin de saçı uzundu dediğimde çok şaşırıyorlar “gerçekten bunu bilmiyorduk” diyorlardı. O sırada içeriye Eski başbakanımız yeni Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan giriyor. Hemen gidip elini öpüyorum. “Nasılsınız efendim” tarzında bir konuşma geçiyor. Bana soruyor “nasıl gidiyor.” Bende “çok güzel efendim” diyorum. “Sizden ve Peygamber efendimizden bahsediyordum” diyorum. Rüya bu kadar. 29, Erkek, Evli, Çalışıyor,

Rüyada mülakata girmek neye yorumlanır?

Müjdat merhaba, dikkatle incelersen bunun insana huzur veren bir rüya olduğunu anlayacaksın, tüm unsurlarıyla hayırlara işaret etmektedir.

Rüyada mülakat görmeniz, sürpriz anlamına gelir, sizi şaşırtacak kimi güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada mülakata girmek, yapılan mülakatın konusu ve kiminle yaptığınızla ilgili bilgi açıklanır ve iyi geçen bir mülakat o konuda beklediğiniz bir haber varsa yakında alacağınızı ve sevineceğini temsil eder. Bu bilgiler ışığında özellikle iş yaşamında beklediğiniz bir haber varsa hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyanızda Peygamber Efendimizden bahsetmeniz hayırlara işaret olup, doğru yolda olduğunuzu, kişisel olarak önemli bir gelişim içinde olduğunuzu ve bunun sonunda çevrenizi aydınlatacağını simgeler.

Benzer şekilde Cumhurbaşkanımızı da görmeniz çok iyidir ve güç, kuvvet, başarı, mutluluk anlamı taşımaktadır. Çünkü rüyada Cumhurbaşkanı görmek ne muradınız varsa hepsinin gerçekleşeceğine, umduğunuzdan daha mutlu olacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir