Rüyada Mum Görmek

Rüyada mum görmek neye işarettir?

Rüyada mum görmek3.5 aylık hamileyim, rüyamda ayrı ayrı yanan bir mum ve bir de hiç yanmamış bir mum gördüm. Ayrıca oğlan çocuğu cinsel organını gördüm.
Anlamı nedir acaba çok merak ediyorum, bilgilendirirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada mum görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mum görmek iyi şansa ve kısa süre içinde iyi bir haber alınacağına işaret eder. Hayatınızda kendinizle huzurlu olduğunuz ve iç ışığınızı aradığınız bir dönemi gösterir. Yanan mum görmek akıl, aydınlanma, uyanış ve kendini aramayı ifade eder. Yanmayan mum görmek reddedilme duygusu ve hayal kırıklığı içinde olunduğunu gösterir, tüm potansiyelinizi kullanmadığınızı belirtir. Rüyada mum almak veya mum aldığını görmek rüyayı gören kişinin bir şeyleri ya da birilerinin aydınlatmak istediğine alamet eder.

Mum seyretmek, bir mumun yanışını izlemek yaşlanma ve ölümle ilgili korkularınıza işaret eder. Ayrıca cinsel güç yetersizliğine karşı olan korkuyu da ifade etmektedir. Rüyada mum tutmak veya mum yakmak bekar erkek için; güzel bir kızla evlilik, bekar bir kadın için; iyi bir insanla evlenmek ve çocuk sahibi olmak olarak yorumlanır. Rüyayı gören gurbette ise; memleketine dönmek anlamına gelir. Yoksul biri için; para kazanmak, tüccar için; çok para kazanmak ve karının artmasına, memur için ise; işinde yükselmek demektir. Çevrenizdeki insanların güvenebilir, dürüst insanlar olduğuna ve iş hayatında başarılı olmak anlamına gelir. Mum söndürmek, Mumu üfleyerek söndürmek bir yakınınızın hastalık haberini alabilirsiniz demektir.

“Rüyada Mum Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Selam, ben annemi 10 Şubat 2013 de amansız kanser hastalığından kaybettim, 2 defa rüyamda gördüm, benden mum istiyordu, yanan mum ama, verdim ben almadı bu neye işarettir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir