Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Birini Mumyalamak

Rüyada mumya yapmak neye delalet eder?

Rüyada birini mumyalamak görmekRüyamda bir eski mezar kazılıyor ve mezarın olduğu alanın ön kısmına doğru yıkılmış, oldukça harabe olmuş kırmızı tuğlalı binalar var. Sonrasında mezar içinde yatan kefene sarılmış bir ceset var. Bu sırada ben mezarın başında bekliyorum. Bu mezar büyük bir ailem aitmiş, cesedi kontrol edeceklermiş. Derken mezara inenlerden biri “ceset hava almaya başlamış, yeniden mumyalamak gerekiyor” diyor. Diğerleri de ellerinde bazı malzemelerle mezara iniyorlar ve bir şeyler yapıyorlar. Güya cesedi yeniden mumyalıyorlar, sonra mezarı kum ile örtmeye başlıyorlar.

Orada tanıdığım bir başka bayan var ve mezarın başında mezara kum atıyor fakat zorlanıyor, çok güçsüz olduğunu hissettiğim için elinden küreği alıp kum atmasına yardımcı oluyorum ve arkamı döndüğümde anda kendimi uyanmış bir şekilde buldum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada mumyalamak tabiri

Sude merhaba, bu son derece ilginç rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada bir mezarın açıldığını görmek çevrenizde sizi taklit eden, yaptıklarını kopyalayan ya da tekrarlayan, kötü anlamda olmasa bile sizi biraz hayranlık birazda kıskançlıkla izleyen birisi / birileri olduğunu işaret eder. Bakınız mezar rüya analizi sayfası.

Rüyada gördüğünüz ve büyük bir alime ait olduğunu söylediğiniz ceset ise aslında duygusal yaşamınızda bir küçük parçalanma, yaralanma yaşadığınızı simgeler. Bu sevdiğiniz birinin kalbinizi kırması, beklediğiniz takdiri alamamak veya hak ettiğinizi düşündüğünüz bir başarıya kavuşamamak şeklinde tabir edilir.

Rüyada mumya yapmak, birinin yada bir şeyin mumyalandığını görmek esas olarak sizin gerçek hayatınızda uzun bir süre saklamak muhafaza etmek istediğiniz bir şeyler olduğuna delalet eder. Bu maddi bir obje de olabilir herhangi bir sır, anı, duygu da olabilir.

“Rüyada Birini Mumyalamak” için 3 yanıt

Merhabalar. rüyamda rahmetli dedemi gördüm, ananem kardeşim ve ben bir odadayız, bir yere yatırmışız dedemi her yerini sarıp sarmalıyoruz beyaz bir bezle, mumyalar gibi. Bu işlemi yaparken surekli döndürüyoruz çeviriyoruz vs. sonrasında karnımız acıkıyor dışarı çıkıyoruz kardeşimle. Hava kararmaya yakın, fırına gidiyoruz, ışıklar kapalı. Çok ürkütücü bir ortamdı. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Allah hayırlara vesile etsin inşallah.

Rüyanız gerçek hayatta karşınızdaki sorunları çözmek, sıkıntıları aşmak için bilgisine ve deneyimlerine güvendiğiniz birinin desteğine ihtiyaç duyduğunuzu anlatmakta, ancak çabanız sonunda bunları aşıp, feraha ereceğine delalet etmektedir.

Meraba lutten rüyamı tabirini soylermisiniz? Rahmetli Dedemlerin eski evindeyiz, geceleyin yengem yatarken üstüne rahmetli dedemin mumyalanmış bedeni geliyor ve orda onun ustunde yatay pozisyonda durup uyuyor, bende şaşırıyorum nasıl böyle birsey olduğunu soruyorum, yengemde bana evin altında bir hazine oldugunu, onu çıkardiklarindan beri hep o cesedin geceleri gelip ustun de yattığını söylüyor ve eğer sende uğraşırsan sana da böyle gelecekler hazırmısın buna diyor birde teyzemin küçük kızı evin başka bir odasında yengemlerin hazineyle ilgili ne yaptıklarını bana anlatiyor . Lütfen bu rüyayı tabir edin daha dün gordum benim için anlamını bilmek çok önemli siz yorumunu yapamıyorsanız bana yardımcı olacak birini söyleyin lutfen teşekürler simdiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir