Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Murat Hüdavendigar Camisi

Rüyada Murat Hüdavendigar Camisi neye işarettir?

Çocukken yani 10 11 yaşlarında iken kendimi 1. Murat Hüdavendigar cami’inin üst katında görmüştüm. Aşağıda caminin müezzinlerinden biri namazda ettehiyatüye oturmuştu. Sonra birden hafif bir deprem oldu. Ben kelime-i şehadet getirdim ve ardından başıma bir lamba düştü.

Sonra kendimi 3 katlı evimizin arka bahçesinde sırtımda bir çift beyaz kanat olduğu halde yükselirken buldum. Sonra annem, küçük kardeşim ve yiyenim el ele tutuşarak bahçede evden uzaklaşarak bana doğru geliyorlardı. Yüzleri gülüyordu. Bu arada ben uçmaya devam ederken evin çatısının üzerinde güneşi bulutsuz parıldar halde görmüştüm. Gözlerim kamaşmıştı. Rüyamı en kısa zamanda yorumlarsanız sevinirim. Amiral. 18 Mayıs 2012, 20:52

Rüyada Murat Hüdavendigar Camisi görmek yorumu

Amiral Merhaba, gördüğünüz rüya oldukça hayırlı bir rüya olup, rüyanızın tüm unsurlar birbirleriyle uyumlu, hepside pozitif anlamlar taşımaktadır.

Rüyanız yaşamınız boyunca esenlikte olacağınızı, gelip geçici küçük sorunlarla karşılaşsanız dahi olayların hep istediğiniz yönde gelişeceğini simgelemektedir. Bu rüya konusunda geniş açıklama için rüyada cami görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Murat Hüdavendigar Camisi” için bir yanıt

Selamun aleyküm, dün öğlen namazımı kıldım, teşbih çekiyordum yani salavat için, 15 20 dakika uyumuşum. Rüyamda bir camideyim 4 5 kişiyiz biri bana “allahümme de, sen oku” dedi “hangisini” dedim uyandım, sanki kuran okunmuşta kapanış yapıyoduk gibi hissettim sonra. Yaş 24 bekar erkek, Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir