Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Mürekkep Balığı Görmek

Rüyada mürekkep balığı görmek ne demektir?

Yas: 41, iş kadini, bosanmis, yeni iş kurmaya çalışıyorum. Rüyamda mürekkep balığı gördüm, hatta sanki o balık benim agiz yolu ile midemden çıkmıştı. Yorumlariniz için teşekkür ederim. 13. 02. 2010 / 12:31 tarihinde gönderilmiş

Rüyada mürekkep balığı görmek neye yorulur?

Rüyada balık görmek, balık tutmak, balık yemek, balıkla oynamak daima iyiye yorumlanır, çok güzel rüyalardır. Rüyada balık görmek en iyi rüyalar arasında birincidir. Balık daima kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk demektir.

Rüyada mürekkep balığı görmek uyanık hayatta dinlenme gereksinimi duyduğunuzu simgeler, kendini yıpranmış hırpalanmış hissettiğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mürekkep Balığı Görmek” için bir yanıt

Rüyada dev mürekkep balığı görmek
Merhaba, Dün gece ilginç bir rüya gördüm, denizin derinliklerinde havada uçar gibi tanımadığım biriyle birlikte dev mürekkep balıklarını izliyor ve onlar hakkında yorumlarda bulunuyorduk.
Yanımdaki kişi onların hasta olduklarını yok olacaklarını söylüyordu ve ne çok üzüldüm ne yapabiliriz üzerine konuşmalar yapıyordum. Mürekkep balıkları etrafımızda süzülerek yüzüyorlar bizde havada asılı kalmış gibi onları izliyorduk.
Denizin çok derin bölgesi olduğu için karanlıktı sular ama çok güzel bir hissiyatı vardı orada var olduğum sürenin.
Bu rüya ne anlama gelmektedir.
Not: Kariyer sahibi 29 yaşında bekar bir bayanım ve işimi çok severek yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir