Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Musa Peygamberi Görmek

Rüyada Musa Peygamberi görmek neye delalettir?

Merhaba, Eşimle yola cıkmısız, trenlerin oralarda dolasıyoruz, birden kalabalık insanlar kacıyor, bir bakıyorum tren son hızla duvara carpıyor ama ıcerısınde kımse yok kullanan, kalabalık insanlar var, arkasından ucube gıbı yaratıklar kovalıyor, koşmaya baslıyorum, eşim kayboluyor, trenler son hızla bir yere carpıp durmaya devam ediyor.

Her yerde tren kazası var, bir grup ınsanlarla kacıyorum, etrafımdakı ınsanları ucube ınsanlar alıyor ölüyor dıyorum ama gormuyorum, kaçmaya devam ediyorum, yanımda 2 kız 1 bebek ve birkac erkek var, kacıyoruz ucubelerden herkes ölüyor, sadece yanımda 1 kız kalıyor, tam yakalanacakken ucubelere, koşeyı donmemızle Musa Peygamberi goruyorum “gelin benımle” diyor.

Gıdıyoruz bir yere oturuyoruz yanımdakı kızın bası kapalı benim acık, oturdugum yerde şal buluyorum basımı kapatıyorum, Musa peygamber bıze kuran okuyor, ucubelerın neden o hale geldiklerını görüyorum, pıs bir suyun ıcerısıne kuranı atıp dalga gectıklerı icın ucubeye donuşmuşler ama sadece bir an musa peygamberın asasını da gordum, yaslı ve sakallı yuvarlak yuzlu seklınde gordum. Dilek tarafından 16.04.2013 / 02:28 tarihinde gönderilmiş

Rüyada Musa Peygamberi görmek nasıl yorumlanır?

Dilek merhaba, rüyada tren kazası görmek bir tartışmaya tanık olduğunuzu veya olacağınızı ve bu tartışmada şahitliğine başvurulacağına, şahitlik yapacağınıza delalet eder. Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışlara ve itikat bozukluğuna işaret eder.

Rüyada ucube birini görmek Zihin gücü, Yaratıcılık, Gizli güçleri simgeler. Şuan güçlerinizi yaratıcı zihin gücünüzle kullandıgınız manasına gelir.

Rüyada yaratık görmek yaşamınızda kimi şeyleri kabul etmediğinizi, reddettiğinizi veya onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğinizi ifade eder. Ancak bundan kaçmak imkansızdır, onlar hayatınızın gerçekleridir. Alternatif olarak rüyada görülen yaratıklar korkularınızın, güvensizliğinizin ifadesi de olabilirler.

Rüyada Musa Peygamberi görmek iç dünyanızda huzur, kişisel mutluluğunuza işaret eder. Hazreti Musayı, Hazreti Musa Peygamberi rüyada görmek yaşadığınız sıkıntının son olduğunu, bir daha yaşanmayacağını ve yakında biteceğini müjdeler.

Kuran dinlemek , kuran okuyan birini görmek gerçek yaşamınızda güzel gelişmelere, çalışanlar için işinde ilerleme, terfi etmelerine işaret olup ticaretle uğraşanlar için bol kazancı simgeler. Öğrenciler için zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı temsil eder. Rüyanın unsurları: kaçan insanlar, tren kazası, ucube, yaratık, kuran okumak, Musa peygamber.

“Rüyada Musa Peygamberi Görmek” için 2 yanıt

Hz. Musa’yı görmek
Rüyamın yorumunu çok yerde aradım ancak bir yanıt bulamadım. Rüyamda elime bir fırsat geçiyor ve eşim ile birlikte geçmişe gidebiliyorum. Eşime “”ben Hz Musa’yı görmek istiyorum, denizi gerçekten yarmış mı, nasıl yarmış o anı yaşamak istiyorum”” diyorum ve gidiyoruz, orada yaşayan insanların arasına karışıp onlardan birisi oluyoruz, ancak büyük tufanı göremeden uyandım.

Sebahat merhaba, rüyada geçmişe gitmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında etrafındaki insanların ilgisini çekmeye meraklı olduğunu ve bunun aşırıya kaçılmaması durumunda faydalı olduğunu, çünkü kişiyi daha gayretli olmaya teşvik ettiğini gösterir. Ancak rüyanızda Hz. Musa’yı görüp göremediğiniz net değil. Bu konuda Hazreti Musa’yı görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir