Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Musallat Olmak

Rüyada musallat olmak ne demek?

Merhaba. Rüyamda bir beyaz yavru kedi binamızın önünde bana musallat olmuştu, bir türlü uzaklaşmıyordu, sonunda kurtulup evimizin kapısının önüne geldim. O arada aklım kedide “tekrar peşimden gelecek mi” diye. Sonra kapıyı açıp eve girecektim ki tanıdığım biri kediyi eve almamı istiyordu, ben de itiraz ediyordum. Teşekkürler.

Rüyada musallat olmak tabiri

Eylem merhaba, rüyada yavru kedi görmek rüyayı gören kişini sevdiklerini ihmal ettiğini işaret eder. Rüyada kedi yavrusu görmek aynı zamanda sevdiği ve değer verdiği bu insanların rüyayı gören kişiyle  daha çok vakit geçirmek istediklerini belirtir. Lütfen bunu düşünün ve babaanne, dede, anneanne, yeğen, kuzen gibi size uzak sevdikleriniz varsa onlarla daha fazla vakit geçirmenin yollarını bulun.

Musallat olmak teriminin kelime anlamı bilindiği gibi bir kimse ya da bir hayvanı sürekli olarak rahatsız etmek, hiç peşini bırakmadan ona sataşmak demektir. Rüyada bir kedi yavrusu size musallat oluyor ki bunun manası aslında senin gerçek hayatında kötü insanlardan uzak durmanı, iyi arkadaşlar edinmeni belirtiyor. Bu cümleyi tersten okursak; sen onlara kötülük yapmazsan hayvanlardan zarar gelmez, sen esas insanlardan kork özellikle kötü insanlardan uzak dur demektedir.

Musallat olmak hakkında diğer rüya tabirleri

Rüyada birine ya da bir şeye musallat olmak kişinin yaşamında yaptığı kötülüklerin karşılığı olarak bir kötülükle karşılaşacağına, bir şanssızlık yaşayacağına delalet eder.

Birinin ya da bir şeyin kendine musallat olması reel yaşamda birinin yada birilerinin rüyayı gören kişi hakkında düşmanca duygular beslediğini ve bu kötü niyetli kişilerden uzak durmak gerektiğini ifade eder. Rüya sahibi insanın bu kişilerden uzak durmayı başaramaması halinde bir çok zorluklar yaşayacağına, çok sıkıntılı hallere düşmesine ve hedeflerine zamanında ulaşamamasına işaret eder.

Rüyada birinin ya da bir şeyin bir başkasına musallat olması rüya sahibinin kaza ve belalardan uzak kalmak için ilk olarak kötü arkadaşlardan uzak durması gerektiğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir