Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Muşamba Görmek

Rüyada muşamba görmek neye çıkar?

Rüyamda komşumun oğlu, zamanında baktığım erkek evladını gördüm. Yağmurun altında on – on beş tane 7 yaşlarında çocuklar hepsi bir arada sıraya girmişler, üstlerine muşamba germişler, hepsini çocuk esirgemeye getirecekler. Kaan yani baktığım o çocuk ağlıyor “Gamze Abla beni gönderme” diyor, bende ağlayarak “param olsun seni alacağım” diyorum, oda “neden burası kalabalık? kimin cenazesi var” diyor, bende “cenaze yok seni gönderiyoruz” diyorum ama o bana sarılarak “benim cenazem” diyor, bana sarılarak “ağlama, ağlarsan seni bulur, o güzel yanaklarından ısırırım” diyor ve ben o yeşil gözlerine bakarak uyanıyorum.

21 yaşındayım Kaan’a yıllardır bakıyorum, çok değer veriyorum, şu aralar pek ilgilenemedim onunla, çok yoğun vardiyalı bir işte çalışıyorum ve nişan telaşı var. Ne olur rüyamı cevapsız bırakmayın.

Rüyada muşamba görmek yorumu

Sevgili Gamze, bu son derece değerli ve hoş rüyayı gönderdiğin teşekkür ederim. Son aylarda karşılaştığım en önemli rüya diyebilirim. Rüyada erkek çocuk görülmesi çok çok iyidir ve rüyayı gören insanın hayatta güvenebileceği gerçek dostları olduğunu gösterir, kişinin hal ve hareketlerinin etrafındaki insanlar tarafından takdirle karşılandığını ifade eder ve aynı zamanda bol kazanç müjdeler.

Rüyada muşamba görmek gizleme sembolü olup rüyayı gören insanın reel yaşamda başka birilerinden gizlemek istediği bir şey olduğunu ifade eder. Muşamba sermek rüya sahibinin bir şey yüzünden haksız yere suçladığını ve bundan dolayı ezildiğini, haksız yere suçlanmak duygusunun onu yıktığını ifade eder. Muşamba toplamak kişinin yaptığı bir seçim konusunda bazı şüpheler yaşadığı anlamına gelir.

Rüyanın devamındaki olaylar ve konuşmalar senin yaşamında maddi konular sebebiyle kafanın meşgul olduğunu, maddi sıkıntının oluşturduğu karamsarlık yüzünden çevrendeki dostlarını göremediğini ya da seni takdir eden kişilerden alacağın destek ya da enerjinin farkında olamadığını göstermekte ancak hayatının maddi yönünde ortaya çıkacak beklenmeyen iyileşme sonucu bazı şeylere son verip (üzüntü, keder, karamsarlık gibi) huzur ve mutluluğa kavuşacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir