Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Muska Aramak ve Bulmak

Rüyada Muska Aramak ve Bulmak Neye Delalet Eder?

Merhaba. Ben 40 yaşındayım. Evliyim. Ev hanımıyım. Rüyalarıma yakın şeyler genelde çıkıyor. Ama bu gördüğüm rüyadan biraz etkilendim. Rüyamda bir yere giriyorum, ilk önce tuvalete benzettim sonra ahır olduğunu anladım. Muska aradım ve orada bize yapılmış olduğunu inandığım bir muskayı tavan arasında buldum. Muska yıpranmış bir kumaş parçasına sarılıyor. Muskayı eltimin yaptığına inanarak bulmuştum. Tam açıyordum eşim beni çağırdı . Ama muskanın içinde iki parça bir şey olduğunu hissettiğim.

Sonra uykudan uyandım. Uzun zamandır kocam ve kızım gerçek hayatta da uyurken takılıyor ve uyanmak için garip sesler çıkarıyorlar. Bu rüyayı bunların üstüne görünce korkmaya başladım.

Rüyada Muska Aramak ve Bulmak Tabiri

Aysel merhaba, rüyada ahır görmek sayfasında açıklandığı gibi ahır ve ahırla ilgili rüyalar makbul değildir ve rüyada ahıra girmek veya ahırda olduğunu görmek kişinin sonunda pişman olacağı bir iş yapacağına işaret eder.

Rüyada muska aramak rüyayı görenin durup dururken başına iş açacak bir adım attığını ve bu gereksiz şey yüzünden sıkıntıya düşeceğini ifade eder. Rüyada muska bulmak rüya sahibi insanın gerçek yaşamda bazı sağlık problemleri veya gizli korkular yaşadığını ve bunların yakında son bulacağını müjdeler. Rüyayı gören kişi bu sorunlarından kurtulacak ve eski korkusuz, güvenli yaşamına dönecek manası taşır. Bakınız rüyada muska görmek sayfası.

Sonuçta bir ağabeyiniz olarak bu rüyaya dayanarak size diyorum ki; lütfen hayatınızda gereksiz ve yararsız şeylerle vakit harcamayın. Olumlu düşünün, her şeyin iyi olacağına inanarak gayret gösterin ve sonunda bu gayretin meyvelerini yiyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir