Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Muska Bulduğunu Görmek

Rüyada muska bulmak neye delalet eder?

Rüyamda kardeşim bana kapılarınızın arasında muska olduğunu söyledi ve ben kapıların arasına bakıp birden çok muska olduğunu gördüm. Ayrıca avizede muska gördüm. Lütfen söyle misiniz rüyada muska bulmak ne demek, iyi midir, kötü müdür. Şimdiden teşekkür ederim. Rüya detayı: Evli ve bir çocuk annesiyim henüz 29 yaşındayım.

Rüyada rüyada muska bulduğunu görmek yorumu

Rüyanız aydınlık günlerin, ferah bir geleceğin müjdesini vermektedir. Rüyada muska görmek; gizemli, mutlu olacağınız çok güzel bir haber alacağınıza işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada muska görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Muska Bulduğunu Görmek” için 3 yanıt

Selamünaleyküm, rüyamda iki tane zarf açıyorum, bu zarflarda adıma düzenlenmiş kötü niyetle muskalar mevcut, bunları kimin yaptığını gönlümde hissediyorum ve annemle babama söylüyorum, “tam da benim tahmin ettiğim gibi” diyorum, muskanın birinde adımı ve değişik yazılar görüyorum, diğerin de ise ALLAH lafzını görüyorum, sonra ilkine tekrar bakıyorum onda ALLAH yazılı olduğunu görüyorum, sonra sakeleyn diyerek uyanıyorum hayır olsun inşallah.
38, Erkek, Evli, Çalışıyor, mutlu

Rüyada zarf açmak sırlarınızın yakınlarınız tarafından açığa çıkarılacağına delalet ederken zarfların içinden çıkan muskalar iki tane gizemli, mutlu olacağınız çok güzel haber alacağınıza işaret eder. Bu haber sonucu rüyayı görenin işleri ve yaşamı yoluna girip, arkasında mutlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğine delalet eder.

Merhaba, ruyamda bir bayan evimizde muska oldugunu soyledi yerini ince ayrintilarina kadar, supurgenin icinde buldum muskayi ne anlama geliyor, acklarsaniz sevinirim simdiden tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir