Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Muska Görmek

Rüyada muska görmek neye delalettir?

Merhaba bir kaç gündür karmaşık rüyalar görüyorum, dün gece de rüyamda evde bir tuvalete girdim ve tuvaletin deliğinde bir sürü muska olduğunu fark ettim, “tövbe yarabbim bunların ne işi var burada” dedim ve besmele çekerek çıkarttım, dışarı attım. ama çıkartırken kollarım uyuştu, muskalar hafifti ama ağırlık bastı kollarıma uyuşturdu.

Bu muskalar gazete kağıdına sarılıydı, teker teker açarken bu şu kişiye yapılmış bu şu kişiye diyerek ayırdım. Bunun anlamını merak ediyorum, rüyada muska görmek iyi sanırım araştırdığıma göre ama birde rüyamın tamamının yorumunu öğrensem daha iyi olacak sanırım lütfen yardımcı olur musunuz?

Takma isim : Bk26
Yaşınız : 19
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Nişanlı – sözlü
Ruh haliniz : endişeli
Anahtar kelime : muska

Rüyada muska görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada muska görmek, gizemli, mutlu olacağınız çok güzel bir haber alacağınıza işaret eder. Bu haber sonucu rüyayı görenin işleri ve yaşamı yoluna girip, arkasında mutlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada muska bulmak

Muska bulduğunu görmeniz, gerçek yaşamınızda kimi sağlık sorunları veya gizli korkular yaşadığınızı ve bunların yakında son bulacağını müjdeler. Rüyayı gören kişi bu sorunlarından kurtulacak ve eski korkusuz, güvenli yaşamına dönecek manası taşır.

Rüyada muska takmak

Gerçek hayatta muska takmadığı halde rüyasında muska taktığını görmek, yaşadığı sıkıntılardan uzaklaşıp, güzel ve hayırlı gelişmeleri müjdeler.

Uyanık hayatında zaten muska takan birinin rüyasında muska taktığını görmesi, kaza ve belalardan uzak durmayı, sağlıklı bir yaşam sürmeyi işaret eder.

Rüyada muska yapmak

Muska yaptığını görmek, gerçek hayatında sorumlulukların tam farkında olmadığınızı ya da bilmenize rağmen gereklerini yerine getirmediğini işaret eder. Bu rüya aynı zamanda riskli, tehlikeli, belkide gayri kanuni ya da gayri ahlaki kimi işlere bulaştığınızı ya da bulaşmayı planladığınızı da ifade edebilir.

Rüyada muska almak

Muska aldığını ya da muska yaptırdığını görmek gizli çevirdiğiniz bir iş olduğunu ve bu gizli işin tedirğinliğinin üzerinizde bir yük oluşturduğunu simgeler. Bu rüya aldatma, aldatılma, hile ve iki yüzlülüğe de işaret edebilir.

Rüyada muska atmak

Bir muskayı denize atmak yahut dere, göl, nehir gibi bir suya tattığını görmek yaptığınız veya yapacağınız bir işte iyi düşünmek, olayın tüm yönlerini göz önüne almak gerektiğini, iyi diye bildiğiniz bir şeyden başınıza dert alabileceğinizi, durup dururken sıkıntıya gireceğinizi temsil eder.

Rüyada muska vermek

Birine muska verdiğini görmeniz,  gizli bir durumun veya bir sırrınızı açığa çıkacağına işarettir. Yıllarca kimsenin duymaması için sakladığınız bir sırrınızı belkide birine bir konuda yardım etmek isterken ortaya dökebilirsiniz.

“Rüyada Muska Görmek” için 9 yanıt

rüyamda babamla karşılaştık, babam cebinden tam katlanmamış bir kağıt çıkardı içinde muska vardı, annemin yolladığını söyleyip bana verdi, mutlaka takmamı söyledi

Rüyamda birinin bana kanla bir kağıda muska yazdığını gördüm bu ne anlama geldiğini söylerseniz sevinirim

rüyamda sevdigim erkege muska veriyorum izne gidiyormus onu korumasi icin siya deri ücgen muska icinde kuran i kerim oldugunu biliyorum ama görmiyorum kuran i kerimi tesekür ediyor öpüyor

Avret yerimde muska gordum su an tasidigim bir muska var “aa” diyorum nasıl olur nasil duser bu ama o tasidigim muska olmuyor başka bir muska korktum dogrusu tsk

Merhaba arkadaslar gece rüyamda elimde bir muska vardı ve rengi beyazdı muskanın ucu biraz yandı ve söndü tamamen yanmadı bu rüya neye delalet eder yardımcı olursanız çok memnun olurum …

rüyamda yengemle annesini gördüm benden habersiz kalkıp gidip muska yaptırmışlardı gelip döndüklerinde yengem yanıma geldi annesi gidip oturdu ben yengemle yüksek sesle bagırarak benden habersiz nasıl muska yaptırmaya gidersiniz dedim yengem benimle konuşmadı tavır yaparak suratını cevirdi gidip annesinin yanına oturdu bunun yorumunu yaparsanız sevinirim.

Rüyamda Eşimin mezarının yanında samursaklı muska gördüm aldım kopardım attım muska mezarın ayak ucuna düştü yorumunu bilen var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir