Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Müslüman Kadınlar Görmek

Rüyada Müslüman kadınlar görmek nedir?

Merhaba, sizi bir Turk okul arkadaşımla buldum, onunla yaziyorum. Devamli başka bir dini rüyamda goruyorum. Ben Hindu dinindenim ve dinime tum kalbimle inanan birisiyim, fakat son 8 aydir musluman kadinlari rüyamda görmekteyim, baslari siyah bir ortuyle kapalı bir şekilde camide namaz kiliyorlar.

Neden bur tür rüya gördüğümu anlamis degilim cunki ben Musluman degilim, ayrica rüyamda muslumanligin kutsal merkezi Mekkeyi gordum, internette Mekkenin resimlerini arastirdim ve rüyamda gördüğüm mekke resimleri ile tipa tip uyuyordu, böyle bir benzerlige sahit olunca dehsete kapildim. cunki ben Mekke yi normal yaşamda bile internette dahi resimlerini hiç gormemistim daha önce.

Musluman bir erkekle aramızda platonik bir ask yasadik ama bu askimiz daima resmiyette kaldi, kendisiyle fiziki bir iliskimiz olmadi, acaba bu kişinin benim ruyamla bir alakasi veya iliskişi olabilirmi? Kafam iyice karisti yardımlariniz için gonul dolusu tesekkurler. J. O’donnell = Ingiltere
İpuçları: müslüman, siyah örtü, camide namaz, namaz kılmak, mekke, müslüman erkek, platonik aşk

Rüyada Müslüman kadınlar görmek yorumu

Tecrübelerime göre hangi dinden olursa oldun insanlık tarihindeki son gönderilen peygamber ve kutsal kitaba sahip olan Müslümanlık dinine ilgi duymak, ona yönelmek gayet doğal bir gelişme. Zaten sizinde Müslüman bir erkekle gönül bağınız olmuş buna göre bu tür rüya görmeniz gayet normal.

Rüyada Mekkeyi görmeniz oldukça mantıklı, zaten kalbinizde Müslüman bir insan var ve onun kalbide Mekkede atmaktadır, Mekke İslamiyetin merkezidir. Müslümanlar ve dolayısıyla arkadaşınız da Mekkeye yönelerek namz kılarlar, ibadetlerini yaparlar.

Bana göre rüyanız ilahi bir mesaj vermekte, hakkınızda hayırlı olacak gelişmeleri işaret etmektedir.

Gerçek yaşamda platonik aşklar, karşısındakine duygularını dile getiremeyen veya duygu sömürüsüne uğramış insanlarda kendini göstermektedir. Düşündüğünü, hissettiğini rahatça karşısındakine söyleyebilen bir kimse platonik aşk yaşamaz. Aslında biz burada insan ilişkilerinde en önemli şeyin iletişim veya duygu alış verişi ya da duyguların paylaşılmasından bahsetmiyoruz, konuya genel bir yorum yapıyoruz. Bende gençken platonik aşk yaşadığım kimse ile aramda mesafe bıraktım, ona yaklaşamadım, duygularımı açamadım ancak bu bana fayda getirmedi ve zararını gördüm, acı çektim şimdi yaşlıyım ve olayları daha objectif görebiliyorum. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Yapmaya çalıştığım açıklama inşallah size yardımcı olmuştur. Sevgiyle kalın.

“Rüyada Müslüman Kadınlar Görmek” için bir yanıt

Slm Ruya görmüştüm. lakin görmüş oldugum ruyanın yorumunu nasıl görebilirim bulamadım. mail adresime göndermenizi rica ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir