Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Müslümanlıktan Hristiyanlığa Geçmek

Rüyada Müslümanlıktan Hristiyanlığa geçen birini görmek neye işaret?

Rüyamda hiç tanımadığım birinin Müslümanlıktan Hristiyanlığa geçtiğini gördüm ve bu tanımadığım insan için çok ağladım, ona yalvardım bunun etkisiyle uyandım ve bir rüya olduğunu görünce çok sevindim.

Aynı gün yine Hristiyan olan bir grubun bilmeden gösterisini izledim ve onlarla tanıştım, sevgi adına sohbet düzenlediklerini, sohbetlerine katılıp onlarla daha yakından tanışmamı istediler, hemen aklıma akşam gördüğüm rüya geldi ve o an şok yaşadım, rüyamla aynı gün bunları yaşıyor olmam beni açıkçası çok şaşırttı, bir işaret mi? rüyamda görüp sonra onlarla tanışıyor olmam, lütfen beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Rüyada Müslümanlıktan Hristiyanlığa geçmek yorumu

Sevgili Aylin. Gördüğün rüya kesinlikle bir işaret falan değil, bu günlerde İşid sayesinde İslamiyetin diğer dinlere mensup insanlar gözündeki durumu, bu durumun biz Müslümanları ( gerçek Müslümanları) nasıl olumsuz etkilediğinin yansımasıdır. Bu cahil katiller yüzünden yüce dinimiz mahvolmakta hatta iş o kadar ileri gitmiş durumdaki çevremde “İslamiyet bunların ki ise ben Müslüman değilim” diyen pek çok insanla karşılaşmaktayız.

Rüyada tanımadığın birini görmek genel anlamda rüyayı ören kişinin çok özlediği biri ile karşılaşmasına yorulur. O kişinin din değiştirmesi aslında sizin bilinçaltınızda bazı sorunların nasıl çözüleceği hakkında bazı kaygılarınız olduğunu temsil etmektedir. Ancak ağladığını görmek iyidir ve rahatlamaya işarettir. Bu sorunun cevabını bulup rahatlayacağınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir