Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Muşta Görmek

Rüyada muşta görmek ne demektir?

Rüyamda arabada gidiyoruz, eşim arabayı kullanıyor (gerçekte kullanamıyor) yan koltuğunda eskiden görüştüğümüz biri oturuyor, bende arka koltuğun tam ortasında el freninin oradan ön cama doğru olan kısımdan muhabbet ediyoruz, birden nereden gördük bilemiyorum ama ön koltukta oturan adam muştasını çıkarıp, eşime “arabayı durdur, sağa çek” diye bağırıyor.

Bende arka cebimden çakımı çıkarıp adama saplıyorum, arabadan inip yol kenarındaki banka tam arabanın karşısına oturuyorum, 1 dakika içinde polis yürüyerek geliyor, tam beni tutuklayacak 10 saniye önce kara çarşaflı bir teyze gelip bana sarılıp himayesine almaya çalışır gibi oluyor ama polis onu da kenara alıp beni alıyor, adama ne oldu bilmiyorum karım nerede bilmiyorum çünkü arabadan çıktıktan sonra onlarla ilgili görüntü yok sonra uyandım. Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada muşta görmek yorumu

Metin merhaba, Eşinin rüyada araba kullanması onun gerçek hayatında önemli bir gelişim içinde olduğunu, kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrendiğini, kendi kararlarını kendi vermeye başladığını temsil etmektedir.

Rüyada muşta görmek reel hayatınızda kaotik veya telaşlı bir yaşam dönemi içinde olduğunuzu, kimi şeyleri gözden geçirip yaşamınızda yeni düşünme ve davranış şekilleri bulmanız gerektiğini simgelerken aynı zamanda bu kaostan çıkmak için başkalarının yardım ve desteğini istemekten çekinmemek gerektiğini tavsiye edebilir.

Eşine muşta gösteren adamı bıçaklaman ise bazı konularda yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığını, mücadelende akıl, mantık, bilimsel yöntemleri değil, güç kullanmayı tercih ettiğini işaret eder, acilen kendini toplayıp, sakin kafayla bir durum değerlendirmesi yapmak gerektiğini tavsiye eder.

Rüyada muşta taşımak, muşta kullanmak gerçek yaşamınızda dikkatinizi bir konuya çekmek için uyarıcı bir rüyadır. Bu konu bir tehlikenin yaklaştığını hissetmek, bir kişisel mücadele içine bir atılım düşüncesi gibi. Bu rüya aynı zamanda size sosyal yaşamdan sizi geri tutan içinizdeki bir bariyeri kırmanız gerektiğini hatırlatabilir.

“Rüyada Muşta Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bizim sokaktaydık ve bi kızla kavga edicektim bi kaç kişiye haber verdim ama kimse gelmedi sonra bende onlar gelmezse gelmesin ben muştamı alır çeker giderim kızın yanına diyip evden muştamı ve bıçağımı aldım sonra haber verdiğim kişilerden birisi bana geliceğini beklememi söyledi onu bekledim ve sonra beraber kavgaya gittiğimizde kızın olmadığını gördük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir