Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Mustafa Ceceli’yi Görmek

Rüyada Mustafa Ceceli’yi görmek nasıl yorumlanır?

Merhabalar, dün gece rüyamda bilmediğim bir ormanda idim. Mustafa Ceceli meğer benim sevgilim imiş, o da benimle aynı yerdeydi. Sadece 3 kişiydik; ben, kardeşim ve Mustafa Ceceli . Birden onu öptüm ve hiç ayrılmamak istediğimi söyledim. O da bana karşılık verdi ama bu kişi gerçek hayatta benim hayranı olduğum biri değil. Bu neye işaret eder? 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli.

Rüyada Mustafa Ceceli’yi görmek yorumu

Melis merhaba. Rüyada ormanda olduğunu görmek işlerinizi yoluna koyup huzura kavuşacağını gösterirken ünlü biri yani Mustafa Ceceli ile sevgili olduğunu görmen reel hayatta daha fazla ilgi, daha çok sevgi ve şefkate gereksinim duyduğunu ya da beğenilmek istediğini işaret etmekte, onunla öpüşmüş olman ise reel hayatında partnerine karşı daha romantik davranmak gerektiğini temsil etmektedir. Bu rüya genel hatlarıyla rüyada ünlü birisini görmek, onu öpmek olarak ele alınmalıdır.

“Rüyada Mustafa Ceceli’yi Görmek” için 12 yanıt

Merhaba, ben Melisa, rüyamda dört ünlü kişinin konserine gitmiştim, içinden birisi Mustafa Ceceli idi, öbürlerinin ismini hatırlayamıyorum, konser çıkışında üç ünlüyle tanıştım, Mustafa Ceceli ile tanışmadım çünkü Mustafa Ceceli sinirliydi, bu neyi işaret eder?

Rüyamda mustafa Ceceli Dersimize giriyor sınav olacağız. kağıtları dağıttı biz kopya çekmek için kopyalar hazırladık . O kadar iyi bir adam di ki bize hiç kızmiyordu

rüyamda okuldaydım herkez beni kötü bişe yapmakla suçluyordu ama ben yanlış bişe yapmamıştım okuldan kaçmaya çalışıyodum ama başaramıyodum ve abimde kötü adamlarla ortaktı okul içinde tutuyolardı beni sonra dışarı çıkmayı başardım tüm öğrenciler aa kız kaçıyo falan diyolardı bende kaçarken mustafa ceceliyi gördüm bana senin bir suçun yok dedi sen masumsun seni biliyorum dedi onunla kaçtım ama sonra abime yakalandık bir baktım mustafa ceceli yok sonra abim beni kovalarken annemi gördüm bu arada annem benim öldüğümü zannediyordu çünkü benim öldüğümü söylemişlerdi anneme annemi görüce hemen sarıldım kötü adamların pilanı suya düştü rüyamda bitti

Ben rüyamda Mustafa Ceceli ile bir koltukta yan yana oturuyordum.Sonra fotoğraf çekmeye başladım biraz uzaklaşinca “öyle çekilmez gel yan yana çekilelim” dedi “tamam” dedim. Sonra birden acayip samimi olduk, kahkahalarla gülerek konuşuyorduk ve biz konuşurken biri gelip iki gözüme birden vurdu. Gözlerim mosmor olmuştu. Mustafa Ceceli gidip adama “sen ne yapıyorsun, kızın gözleri ne hale geldi” falan dedi. Sonra yine fotoğraf çektik. O kadar fotoğraf hastası olmamama rağmen o halde fotoğraf cektim. Orada uyandım zaten.

Ece selam, gördüğün rüya atacağın bir adım veya yapmayı düşündüğün şey konusunda bir kez daha düşünmenin daha iyi olacağını, bazı şeylerin ilk göründüğü gibi olamayabileceğini ifade etmektedir.

Bir ev vardi ahsaptan, ben o evin kime ait olduguna emin degildim, yillar once Mustafa Ceceli benden birsey istemisti “buraya kus evi yaptirin lutfen” diye ve ben yillar sonra buraya ahsap bir kus evi yaptim. Ceceli bu haberi alinca hemen geldi ben ona sarildim biz bir samimilestik, neyse biz yalniz ikimiz cimenlerin uzerinde yuruyor konusuyorduk adeta dertlesiyorduk. Ben ona bir şey sordum. Bu benim yasadiklarim gercek mi!(ama ben cok duygulanmistim butun hersey icin) o bana gulerek o eeenguzel gulusu ile Hayir bir ruya adete dedi. Ben birkez daha ona sarildim uzerinde kirmizi kadife ceket vardi cok dikkatimi cekti ve ben indan istemesemde ayrilmak zorunda kaldim bir kez daha sarilip ondan ayrildim ama mutluydum ben gercekte de hep onu gormek icin allah a dua eden biriyim her ibadetimde her neyse ben donerken cok yakin bir arkadasimla kankamla karsilastim o bana olanlari sordu ben ona anlatamadan cocuklar etrafimizi sardi bizi birakmadi ve bizde mecbur cimenlere oturduk ve ben orada uyandim lutfen yardim edin ben gercekte de onun buyuk hayraniyim Allah a yalvariyorum her ibadetimde onu gormek icin ya lutfen yorumlayin.

Rüyamda Mustafa Ceceli bizim müzik öğretmenimizdi ve okulun koridorunda bize şarkı söyletiyodu ve benide okul korosuna seçmişti

Mustafa Ceceli’ye sarılmak
Merhaba, ben Bursa’dan Ayşe, 8. sınıf öğrencisiyim. Dün gece rüyamda Mustafa Ceceli’yi gördüm. Okula gelmişti önce sarıldık sonra kulağıma bir şeyler fısıldadı ve sonra gitti. Normalde çok sevdiğim, çok büyük hayranı olduğum, aynı zamanda ağabeyim gibi bildiğim bir ünlü, rica etsem bu rüyayı yorumlar mısınız?

Ayşe merhaba, gördüğün rüya bir gençlik rüyası olup, bundan bir mesaj beklememek gerekir ancak hoş bir rüya olduğu, görene huzur verdiği söylenebilir.

Bir mağazada Ceceli konser veriyordu, orada heyecandan fotoğraf çekilmeyi unuttum, daha sonra odasına gittiğinde kuzenimi alarak yukarı çıktım, foto çekildik, sohbet ettik, o ses çocuklardan bahsettik bu neye işaret?

Rüyamda Mustafa Ceceli yürüyen merdivenlerden iniyordu, başında şapka vardı, beni gördü bende saklanmaya çalıştım, benim olduğum yere gelip gülümseyerek “o sensin” dedi sonra beraber çok lüks bir giyim mağazasını gezdik anlamı nedir acaba?

Merhaba, ben K.maraşdan Kevser rüyamda, Mustafa Ceceli ile beraber okul arkadaşım sayesinde tanıştım. Bir masaya oturduk. Heyecandan konuşamadım. Arkadaşıma dönüp Mustafa Ceceli bu mu şimdi dedim şaşkınlıkla evet dedi. Sonra yanımda abimle gelmiştim. Abimi de aldım öyle geldim. Abimde şaşırdı. Biraz havadan sudan konuştuk ve biz geri döndük. Rüyamın yorumunu çok merak ediyorum. Lütfen yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir