Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Müstakbel Kaynanayı Görmek

Rüyada müstakbel kaynanayı görmek neye çıkar?

Merhabalar, rüyamda anneannemin evindeyim, hava karanlık yine telefonum çalıyor. Erkek arkadaşımın annesi (kaynanam ) beni arayarak çağırıyor beni. Yardıma gereksinimi varmış. Gelirken de (geçenlerde halam taşlı 2 tane güzel yüzük hediye etmişti. Söz yüzüğü gibi ) onu takmamı öyle yanına gitmemi istiyor. Anneannemlerden çıkıyorum yukarıda durak var, erkek arkadaşımın annesinin yanına gidiyorum. 3- 4 tane daha kadın var yanında aralarında kalmış. Onun karşısında da zayıf çirkin, başında eşarbı olan etek giyen köylü bir kız var, o sözde oğluna tutulmuş.

Ben gidince nazlı teyze seviniyor “bak benim gelinim” var diyor, sözlü benim oğlum yüzükleri de var diyor. Ben oraya gidince diğer kadınlar beni çok beğeniyorlar, konuşuyorlar kendi aralarında güzel güzel benim hakkımda. Sonra o çirkin kızın yanına gidiyorum. Sonra ters ters bakıyor uzaklaşıyor bizden. (Size bir önceki attığım rüyayla aynı gece görmüştüm bu rüyayı da.)
Kadın,Bekar,Çalışıyor

Rüyada müstakbel kaynanayı görmek neye yorumlanır?

Ezgi merhaba, görmüş olduğun rüyanın, beynin tarafından kendini iyi hissetmek için oluşturulmuş bir pozitif senaryo rüyası mı? yoksa yorumlanabilir rüya mı? olduğuna karar veremedim. Sanki birinci alternatif ağır basıyor gibi.

Gerçekten mesaj veren rüya grubunda desek bu sefer rüya içinde çelişki görülüyor; çünkü rüyada kaynanayı görmek kavgayı, tartışmayı, dedikoduyu işaret eder ama ortada kavga edece bir şey yok. Ben yine de unsurların anlamını sıralayacağım, mesaj verdiğine inanıyorsan buradan bir sonuç çıkarabilirsin.

Rüyada müstakbel kaynanayı görmek olası dedikoduya, muhtemel tartışmaya işaret eder. Bu rüya tatsız bir münakaşadan sonra aranızın düzeleceğini ve her şeyin yoluna gireceğini işaret eder. konusunda rüyada kaynana görmek sayfasını incelemelisin. Görmüş olduğun çirkin kız aslında gerçek hayatında içinde saklı kalan bastırdığın duyguların ortaya çıkışını temsil etmektedir. Bu duygularla yüzleşmek gerekliğini anlatmaktadır. Takmış olduğun yüzük ise yaşadığın ilişkinin daha iyiye gitmesi için gayret göstermekte olduğunu ve yakında bu çabalarının karşılığın alacağını temsil etmektedir. Detaylı bilgi için rüyada yüzük takmak sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Müstakbel Kaynanayı Görmek” için bir yanıt

Normal halde ölmüş olan kaynanamı diri gördüm, çıplak bir erkek çocuğu gördüm, çocuk daha 4 5 aylığa benziyor, çocuğun altını yıkadım, pipisini kirliydi temizledim, bezini bağlayamadım kaynanam bağladı ve “Allah’tan iki evlat istedim verdi, keşke birini kız verseydi” dedi. Kaynanam rüyamda çok sağlıklı ve güler yüzlüydü. 35, kadın, evli, ev hanımıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir