Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Müstakil Ev Görmek

Rüyada müstakil ev görmek neye işarettir?

Rüyada müstakil ev görmekRüyamda eski, müstakil, labirent gibi çok odalı bir evimiz var. Bir erkek doktor arkadaşım var, bize gelmiş babam, ben ve o oturuyoruz. Sonra babam bahçeye çıkıyor ve istifra ettiğini düşünüyorum oysaki dişlerini yıkıyormuş ama koyu yeşil bir su akıyor. Doktor arkadaşım yanına gidiyor, onunda elleri bu yeşil sudan olmuş, tiksinmiş gibi bir hali vardı, ellerini çeşmede yıkadık, toprak bahçede.

Sabah oluyor sanırım bu olaylar liseden sonra görmediğim bir arkadaş ve eski iş yerimden bir arkadaş okula gitmek için bize geliyor. Hazırlanmak için diğer odaya giriyorum, odada 4 kişiyiz. Sonra ben doktor arkadaşın yanına gittim, üzerine bir çarşaf sarınmıştı, çarşaf  göğsüne doğru açılmıştı ve morluklar gördüm. Annemi çağırdım “bu neydi” diye sordum, çünkü daha önce gördüğüm bir şeydi, Annem “hacamat dedikleri şey” dedi 2 yuvarlak morluk ve üzerine iğneler batırılmış olduğundan delikler yaralar vardı, içim acıdı. Sonra kuzenim okula gitmek için toprak köy yolu gibi bir yerden gidiyordu fakat alt komşumuzun torunuydu bu kez ve bana kızgındı. Sonra uyandım.

Erkek arkadaşımla evlenmeyi düşünüyoruz fakat ailesi sorun çıkarıyor bu sebeple beklemedeyiz. Nasıl bir ruh halinde olduğumu inanın bende bilmiyorum, çünkü bazen hiç umursamıyorum yol veririm diyorum bazende her şeyi arkada bırakıp devam edebiliriz diyoruz. 26, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Rüyada müstakil ev görmek neye yorumlanır?

Değerli arkadaşım, görmüş olduğun rüyada geçen olaylar çok uç noktalarda konular ve bu durum iç dünyanda büyük bir kaos yaşamakta olduğunu göstermekte. Hakkında bilgi verirken sakin görünüyorsun ama gördüğün rüya iç dünyanın kaynadığını, büyük bir baskı altında olduğunu simgeliyor. Bu tür rüyalar devam ederse bir uzmanda psikologdan profesyonel destek almaktan çekinmemelisin.

Rüyada müstakil ev görmek gerçek yaşamınızda bağımsızlık, özgürlük duygularınızın çok yoğun olduğunu ifade eder. Bu rüya aynı zamanda bir sorun veya olayı reddetme durumunuzun olduğunu, sorumluluğun size ait olmadığını ispatlama durumunda olduğunuzu simgeleyebilir. Hacamat kan aldırmak anlamındadır. Rüyada hacamat görmek, kan aldırmak veya kan aldırdığını görmek hasta ise hastalığından kurtulacağına işaret eder. Rüyada kan almak hastalığın iyileşmesi ve kötülüklerden kurtulmak olarak yorumlanır. Alınan kan sağ elde olursa bol para kazanmak ve sıkıntı çekmemek anlamına gelir.

“Rüyada Müstakil Ev Görmek” için bir yanıt

Rüyamda müstakil evimdeyim annem ve kızım var birden fırtına çıktı. Annem ve kızım diğer odada ben ise salonda camları kapatmayı duşunuyordum ki ses çok kotu olmaya başladı, içeriden annem camın dışından üzerimize gelen fırtınayı görünce bağırıp “boran geliyor” dedi endişeyle ve o an koyu mavi bir hortum gibi ustumuze geldi, adeta yuttu bizi, hani ben rüyada sonumuz geldi diye duşundum kızımın yanına bile gidemedim öylece kaldım ve bir anlık nefesim kesildi, sonrada uyandım. 37, Kadın, evli, ev hanımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir