Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Müstakil Ev Ve İş Arkadaşlarını Görmek

Rüyada müstakil ev ve iş arkadaşlarını görmek nedir?

Bugün rüyamda bir müstakil evin çatısı üzerinde, eski iş yerinden arkadaşlarım ve Hiç sevmediğim ve 4 yıl önce onun yüzünden işten ayrıldığım İnsan kaynakları müdürünü gördüm. Rüyada bile birbirimize laf göndermelerinde bulunuyorduk. Ama daha sonra rüyamda dağıldık ve ben kendimi tanımadığım bir bayan tarafından sınandığımı ve bir takım verdiği sözlü ve fiziksel testleri yaptıktan sonra “aferin” diyerek, “başarılı ve güçlü bir insansın” diyerek takdir etti.

Rüyada müstakil ev ve iş arkadaşlarını görmekSonra insan kaynakları ve personel müdürüne dönerek (tanımadığım yüzü tam seçilemeyen bir müdürdü) “üç bin lira ikramiye kazandı bu arkadaşımız hemen verin” diye talimat verdi. Sanırım şirketin sahibi idi ikramiye talimatını veren. Sonra bana gülümsedi ve bende arkadaşlarımın yanına sınıf gibi bir ortama girdim. Arkadaşlarımın hepsi el işareti ile üç işareti yaptığını gördüm. Sanırım bir anfi gibi bir yerdi. bende biraz heyecandan ve utancımdan konuşamadım. Sabahleyin de işe gitmek için alam çaldı. Sizce bu rüyamın anlamı nedir. Rica etsem yorumlayabilir misiniz. 01. 08. 2012 / 02:34

Yaşım:32
Cinsiyet: Bay
Durum: İşimde güçlükler çekiyorum ve sıkıntı içerisindeyim. Parasal anlamda biraz sıkışıklık ve üst üste gelen ödemelerim mevcut.
Medeni Hal: Evli

İpuçları müstakil ev, evin çatısı, eski iş arkadaşları, İnsan kaynakları müdürü, sözlü sınav, fiziksel test, takdir edilmek, personel müdürü, ikramiye kazanmak, üç işareti

Rüyada müstakil ev ve iş arkadaşlarını görmek yorumu

Merhaba, rüyanız gerçek yaşamınızda 3 konu hakkında dikkatinizi çekmektedir. Bu 3 konu veya sorunu başarıyla aştığınızda yaşamınızda yepyeni, güzel, aydınlık günlerin geleceğini müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir