Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Müstakil Evler Görmek

Rüyada müstakil evler görmek ne demektir?

Merhaba sayın admin, rüyamda müstakil evlerin olduğu binalar gördüm ve en büyük yapı bizim aile binamız imiş, dışı çoğu yerleri yeşil, ara sıra yerleri sarı boyalı idi, binanın en üst katında terasta hamile bir tanıdığım ( benim hayatımda engel olan biri) yanıma geldi üstü başı kötü giyimli siyah ve füme renkler giymişti. Biraz konuştuk sonra yola indi ve arkasından baktım düzgün bir yola girdi, biraz yürüdükten sonra tam ters istikamette belirsiz bir yolda yürümeye başladı, ben şaşkındım.

Kimden: gonca
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:40
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Rüyanızın anahtar kelimeleri: hamile kadın, müstakil ev

Rüyada müstakil evler görmek yorumu

Rüyada müstakil evler görmekGonca selam,

Rüyada müstakil ev görmek gerçek yaşamınızda bağımsızlık, özgürlük duygularınızın çok yoğun olduğunu ifade eder. Rüyanızın en önemli mesajı özlediğiniz bağımsızlık, özgürlük duygularını doya doya yaşayabilmek için önemsiz konuları abartmayı seven, dedikoducu birinden / birilerinden uzak durmanızı tavsiye etmesidir. Bakınız rüyada ev görmek yabiri.

“Rüyada Müstakil Evler Görmek” için 2 yanıt

Eski patronunu rüyada görmek
Merhaba, Rüyamda bahce ıcınde mustakıl rvimize mısafır olarak gelmıs olan eski patronumu gordum, kendısı erkek. Ruyamda bana “sana aldıgım bes bucuk mılyarlık altın bılezıgı bana gerı ver” dıyor. Ahsap bır dolaba yonelıp acıyorum, kutu ıcınde kelepce seklınde bır bılezıgı alıp adama verıyorum. Sonrada ıcımden kendı kendıme “ben bunu nasıl unutmusum” dıye uzuluyorum. Gercek yasamda odemem gereken borclarım oldugu ıcın keske bozdurup onları odeseydım dıye dusunuyorum ruyamda. Anlamı nedır acaba. Tesekkurler. 27 yaşında bekar bayanım.

Rüyada patron görmek, patronunu görmek, iş yaşamınızla ilgili bir takım kaygılarınız, bazı iş problemleri olduğuna işaret eder.
Rüyanızın ana teması onun size verdiği bileziği unutmuş olmanızdır ve bu, üzerinize gereksiz yükler aldığınızı, başkalarının sorumluluğu nedeniyle sıkıntı yaşadığınızı, size ait olmayan sorumlulukları üstlenmemek gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir