Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Müstehcen Davranış Görmek

Rüyada müstehcen davranış ne demektir?

Merhaba! Rüyamda neredeyse bütün ailemi, yakınlarımı, nisanlımın ailesini, tanımadığım bir çok insanı gördüm. Kalabalıktık, bir kutlama yapacak gibiydik ama gerçekleşmedi sanki ben sonuna yetişmişim gibi pastalar bitmiş sonlarına yetişmişim. Ama azıcıkta olsa yiyorum, tatları fena değildi gibi. Çilek yiyorum, çilekli pasta, çilekler biraz ezişmiş ama 1-2 tane yiyorum.

Bana bakan bir bebek vardı kayın validemin evinde, masmavi gözleri bende uzaktan ne kadar güzel olduğunu söyledim bebeğe. Diğer bebek yeğenimdi ona su içirdim, 3 yaşında olmasına rağmen biraz müstehcen davranıyor, toplumda davranışı normale dönüyor, bende şaşırıyorum bu nedir? Anlatamadığım çok yeri var ama uzundu. teşekkürler.

Rüyada müstehcen davranış görmek tabiri

Rüyanız, özgürlük ve ruhsal rahatlamayı işaret etmektedir. Gerçek hayatta bir dönüm noktası yaşanacağına işarettir. Rüyada yediğiniz çilek ise, gönül hayatınızda mutluluklar yasayacaksınız demektir. Ancak yaşamınızda dikkat etmeniz gereken hususlar olduğunu işaret etmektedir rüyada gördüğünüz mavi gözler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir